Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa konflikt kibiców Motoru Lublin z zarządem klubu

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 o 15:11
No to jest szansa, że bez kiboli Motor będzie grał lepiej i wygrywał. Tak trzymać, kibole dotrzymajcie słowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kibole na drzewa bo lubię chodzić na mecze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe jak długo wytrzymacie bez tych ,,Kiboli" przyjedzie taka Wisła Puławy i będzie rządzić dopingiem a wy janusze nawet dopingu nie będziecie umieli zoorganizowac haha i kicha na pół Polski...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W każdym tego typu konflikcie na przestrzenii wielu lat wygrywali kibice, czy to szczecin, bydgoszcz, gdańsk, warszawa, poznań czy ostatnio wisła w krakowie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
---------------------------------KIBICE MOTORU LUBLIN, PROSIMY O POWAGĘ !--------------------------------- Jestem sercem i duszą z Kibicami MOTOR LUBLIN SA ale tak naprawdę, to jestem zdezorientowany , O CO WŁAŚCIWIE WAM CHODZI ? . "Konflikt Kibiców Motoru Lublin z Zarządem Klubu " to informacja prasowa, kompletnie nic nie mówiąca (sic?). Jeżeli Chcecie być poważnie traktowani to MUSICIE SAMI BYĆ POWAŻNI . Wcześniejsze Wasze protesty w stosunku do lekceważącej gry Piłkarzy , otrzymały b. szerokie poparcie . ALE TERAZ O CO FAKTYCZNIE BIEGA ? . To nie Wy macie zakładać Stowarzyszenie tylko Możecie się przysłużyć setkom tysięcy Kibicom w Po lsce i Możecie zainicjować Spotkanie Delegatów Klubów Kibica z całej Polski, właśnie w Lublinie. Myś lałem, że temat podejmie Klub Kibica Legii Warszawa ? ale Oni lekko "przysnęli" a przecież takie OGÓ LNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE POLSKICH KIBICÓW jest bardzo potrzebne, bo jak widzimy REZIM "PO" (Platforma Oszustów) wypowiedział WOJNE Z POLSKIMI KIBICAMI ! . PARANOJA REŻIMOWA bo nawet i przyśpiewki stadionowe będą...cenzurowane (sic?). Prezes PZPN Zbigniew Boniek popiera Polskich Kibiców i chciałby aby trybuny stadionów " ŻYŁY WŁASNYM KIBICÓW ŻYCIEM !" nawet przy kulturalnym zachowaniu dopuszcza użycie kilku "rac" na zakończenie meczu . Czyli PZPN jest z Kibi cami , dlatego najwyższy czas zorganizować Spotkanie Organizacyjne do powołania i rejestracji w są dzie w Warszawie - STOWARZYSZENIE POLSKICH KIBICÓW- Opracować należy Statut i Program ST OWARZYSZENIA i poprzez swoich Prawników ograniczyć lub zlikwidować Atak Rezimu "PO" na Polskich Kibiców . A w Lublinie już niedługo powstanie Klub Kibica Lublinianki Lublin i dlatego wymagane jest od Kibiców poważne i inteligentne działania dla dobra własnego Klubu. Szczęść Boże !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-----------------------------------JEŻELI POWAGA TO NIE ANONIMOWA ------------------------------------------- Powyższy Komentarz na temat Kibiców Motor Lublin SA nie pisał ANONIMOWY "GOŚĆ" tylko z przy jemnością swoją opinią podzielił się z Państwem Kibic LUBLINIANKI LUBLIN "SYLWESTER" . Zaw sze życzliwy dla Kibiców Motor Lublin SA. . Szczęść Boże lubelskim Kibicom !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze niech to bydło nie chodzi na mecze to przynajmniej krzesełka będą w całości... I NORMALNI kibice będą mieli na czym usiąść w trakcie meczu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bez Kibiców nie ma Motoru ! Koniec, kropka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jezeli spolka nie pojdzie po rozum do glowy ciekawe dla kogo ta druzyna bedzie grac
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kibice farbowanego lisa zwanego Spartakus Lublin, postąpcie jak kibice Górnika 1979 Łęczna i stwórzcie własny klub Motor Lublin. Zacznijcie od początku, bo teraz cała kibicowska Polska się z was śmieje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żal mi was tzw. kibice
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym klubie nigdy nie bedzie normalnie dopoki tzw. 'kibice' beda chcieli rzadzic.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Napiszcie w koncu o co tak naprawde chodzi? Bo na razie wypowiadają się głównie ci którzy z motorem nie mają nic wspólnego. A na stadionie w życiu nie byli!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Klub Motor nigdy nie będzie postrzegany pozytywnie dopóki w tym klubie nie przestanie mieszać sekretareczka której w głowie się poprzewracało gdy najpierw postanowiła zniszczyć rodzinę Siergieja a później gdy Zarząd powołał ją na pełniącą obowiązki Prezesa postanowiła rozprawić się z Kibicami i od tego momentu konflikt z Kibicami się pogłębił ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: