Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tytan Wisznice potrzebuje cudu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 o 08:14 Powrót do artykułu
Redaktorku....a może chodzi o zespół z Łomaz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hahaha "Zespoły z Łomazów i Czemiernik" :D Dobre :) A może zespołu z Łomaz :) ?!?!
0
Ciekawe , czy działaczom Międzyrzeca nie robi różnicy miejsce w tabeli - podium , czy miejsce poza podium !!!
0
Jak w dziobku kolego z Wisznic?!
0
Róbcie tak dalej działacze ze Stanina, Wisznic, Zabikowa itp. Zatrudniajcie przereklamowanych zawodników za duże pieniądze, napewno będziecie mieli drużynę!
0
Myślę że warto postawić na chłopaków z Tytana Wisznice !!! Z tego co wiem to żaden z nich nie przytulił jednej złotówki za grę w rundzie wiosennej, a z jakim dorobkiem punktowym zaczynali wiosnę każdy wie .Bez względu jak to się zakończy - BRAWO TRENER < BRAWO CHŁOPAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!Walczcie dalej , jeszcze 6 pkt. do zgarnięcia !!! Jeżeli to zrobicie, to macie na wiosnę 8 zwycięstw - Brawo - prawdziwa kibicka Tytana.
0
Panie Redaktorze - Tytan Wisznice wcale nie potrzebuje cudu , tylko uczciwej , sportowej rywalizacji !!!
0
Jak zwykle wszyscy wkoło winni i nie dali wygrać.
0
Jak w dziobku kolego z .......???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: