Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia Bełżyce może zostać wycofana z czwartej ligi

Utworzony przez Gość, 17 października 2011 r. o 17:48
ostatnio na meczu było 9 kibiców (w tym trójka turystów przez przypadek trafiło na stadion)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie Bełżyce kiedyś załatwiły Chełmiankę a teraz może ich niebyć , życie jest jednak sprawiedliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZY LATA TEMU UNIA ZDOBYŁA 3 LUB 4 pkt. W CAŁYM SEZONIE I UTRZYMAŁA SIĘ W LIDZE DZIĘKI REFORMIE BO NIKT NIE SPADAŁ. TERAZ TAKICH PREZENTÓW NIE BĘDZIE.Jaki zarząd taki i trener.Zresztą jak sam powiedział że nie brakowało im nic,mieli wszystko. Ale zmarnowali wszystko przez wspaniałe imprezki oraz zawyżone płace i premie.Myślę ze burmistrz i radni wreście zmądrzeli i sprowadzą to wszystko na ziemię i będzie normalność. I JEŻELI tym wszystkim będzie zarządzał ktoś mądry i doświadczony to same wyniki przyjdą.Zresztą co to za działacze jak im ktoś pieniądze kontroluje to oni podnoszą ręce do "GÓRY" -bur....a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kibic: nigdy tak nie było-TO KŁAMSTWO !!! jak zwykle "koloryt" wśród piszących zwolenników lub przeciwników klubu,burmistrza itp OBOWIĄZUJE.Jak się coś pisze trzeba sobie zadać trud i sprawdzić np.90minut.pl !Po pierwsze nie 3 lata temu,po drugie inny prezes(zarząd),po trzecie trener(Boguszewski) zwolniony na tydzień przed ligą,kolejnemu dano rundę i zwolniono,po po czwarte liczba punktów daleka od prawdy,po piąte do dziś nie wypłacono wtedy grającym obiecanych pieniędzy(mogę to udowodnić)-mam pisać dalej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kibic napisał:
do kibic: nigdy tak nie było-TO KŁAMSTWO !!! jak zwykle "koloryt" wśród piszących zwolenników lub przeciwników klubu,burmistrza itp OBOWIĄZUJE.Jak się coś pisze trzeba sobie zadać trud i sprawdzić np.90minut.pl !Po pierwsze nie 3 lata temu,po drugie inny prezes(zarząd),po trzecie trener(Boguszewski) zwolniony na tydzień przed ligą,kolejnemu dano rundę i zwolniono,po po czwarte liczba punktów daleka od prawdy,po piąte do dziś nie wypłacono wtedy grającym obiecanych pieniędzy(mogę to udowodnić)-mam pisać dalej ???
Kto wtedy nie wypłacił grającym pieniędzy możesz napisać bo może pieniądze poszły tylko wzięli je nie ci co powinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto wtedy nie wypłacił grającym pieniędzy możesz napisać bo może pieniądze poszły tylko wzięli je nie ci co powinni.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3257.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ja:W rundzie wiosennej już płacono.Ci co odeszli po rundzie ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3257.html
to kto byl wtedy Prezesem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to kto byl wtedy Prezesem?
http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=3272&id_sezon=71
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki do A klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gara jeszcze w Unii najlepszy drybrel po tej stronie baraków, Marek P. (pseudonim artystyczny haut) ? To były czasy i drużyna. Ahhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAUT pilki nie widział ale grał na doch gazach ale byl wierny nie co to dzisiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ursus napisał:
HAUT pilki nie widział ale grał na doch gazach ale byl wierny nie co to dzisiaj
Masz za mało lat albo wypalony mamrotem mózg,Marek odszedł z Unii do Stali tam miał niezłe warunki(mieszkanie+pobory) ale dwa gazy wzięły górę nad resztką rozumu i rozsądku - dlatego wrócił z podkulonym ogonem do Unii.TU MÓGŁ GRAĆ I TRENOWAĆ(lub nie) na trzech gazach-bo jest swój,nasz itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były zawodnik napisał:
Masz za mało lat albo wypalony mamrotem mózg,Marek odszedł z Unii do Stali tam miał niezłe warunki(mieszkanie+pobory) ale dwa gazy wzięły górę nad resztką rozumu i rozsądku - dlatego wrócił z podkulonym ogonem do Unii.TU MÓGŁ GRAĆ I TRENOWAĆ(lub nie) na trzech gazach-bo jest swój,nasz itd
czyli potwierdzasz ,że nadużywal i to go prawie zniszczylo ,że spadł z dachu a teraz chodzi i prosi o złotuwke bo mu brakuje a jezeli chodzi o znajomosc to wiem wiecej bo z nim przebywalem tyle ,że ja przestalem a jemu nie miał kto pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 5 poziomie rozgrywek , kopacze dostają wynagrodzenie ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajer napisał:
czyli potwierdzasz ,że nadużywal i to go prawie zniszczylo ,że spadł z dachu a teraz chodzi i prosi o złotuwke bo mu brakuje a jezeli chodzi o znajomosc to wiem wiecej bo z nim przebywalem tyle ,że ja przestalem a jemu nie miał kto pomóc
Potwierdzam że gazował ale ZAPRZECZAM że był wierny.Po prostu dano mu szanse zmienił klub a potem już nikt go nie chciał stąd ta PRZYMUSOWA WIERNOść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kibic napisał:
do kibic: nigdy tak nie było-TO KŁAMSTWO !!! jak zwykle "koloryt" wśród piszących zwolenników lub przeciwników klubu,burmistrza itp OBOWIĄZUJE.Jak się coś pisze trzeba sobie zadać trud i sprawdzić np.90minut.pl !Po pierwsze nie 3 lata temu,po drugie inny prezes(zarząd),po trzecie trener(Boguszewski) zwolniony na tydzień przed ligą,kolejnemu dano rundę i zwolniono,po po czwarte liczba punktów daleka od prawdy,po piąte do dziś nie wypłacono wtedy grającym obiecanych pieniędzy(mogę to udowodnić)-mam pisać dalej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wtedy to Boguszewski sam zrezygnował bo dwóch zawodników, na których chciał budować zespół odeszło chyba do Cisów. Po drugie ówczesny Prezes - ojciec jednego z zawodników nie obiecywał cudów i płacił pieniądze na które się umawiał. Wszystko było na czas - może skromnie ale na czas!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamrot napisał:
Akurat wtedy to Boguszewski sam zrezygnował bo dwóch zawodników, na których chciał budować zespół odeszło chyba do Cisów. Po drugie ówczesny Prezes - ojciec jednego z zawodników nie obiecywał cudów i płacił pieniądze na które się umawiał. Wszystko było na czas - może skromnie ale na czas!!!
z tego co napisałeś prawdą jest tylko ten ojciec jednego z zawodników,Boguszewski sam nie odszedł ! jeszcze prowadził treningi i miał grać sparing jak Zbyszek był widywany z prezesem na trybunach czy na zapleczu klubu! pieniędzy które widnieją na umowie z zawodnikami nie wypłacił-jeżeli są podpisy pod wszystkimi wypłatami to ??? sprawą powinny się zainteresować inni(nie my).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były zawodnik napisał:
z tego co napisałeś prawdą jest tylko ten ojciec jednego z zawodników,Boguszewski sam nie odszedł ! jeszcze prowadził treningi i miał grać sparing jak Zbyszek był widywany z prezesem na trybunach czy na zapleczu klubu! pieniędzy które widnieją na umowie z zawodnikami nie wypłacił-jeżeli są podpisy pod wszystkimi wypłatami to ??? sprawą powinny się zainteresować inni(nie my).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...