Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia Bełżyce zmieniła prezesa i nazwę

Utworzony przez kibic, 11 grudnia 2011 o 10:06
Vice prezes hahahahah ;O do czego on tu potrzebny? znowu dla kasy? człowiek bez honoru. Parówa ODEJDŹ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten zarząd to kpina z kibiców,zawodników,klubu,burmistrza i miasta !!!
0
kibic napisał:
Vice prezes hahahahah ;O do czego on tu potrzebny? znowu dla kasy? człowiek bez honoru. Parówa ODEJDŹ!
Ale który , bo jest dwóch ?
0
czy w Bełzycach ze stadionem związek mają tylko te same nazwiska od 40 lat,ew rodziny związane z tymi nazwiskami ?
0
A TOBIE osiołku ciagle nie tak zal że CIEBIE nie wybrali ?
0
Niestety CHAŁCIE ja nie mogłem kandydować bo pomimo że od 30 lat tu mieszkam dalej jestem OBCYM PRZYBŁĘDĄ,więc nawet na takie spotkania nie chodzę!!!
0
sidor (na zdjęciu) jest w zarządzie?? ja słyszałem że odchodzi... w ogóle skład będzie? wielu z tego co wiem to odejdzie?!
0
Zostaną tylko ci którzy nie będą w stanie znaleźć nowego klubu,ew nauka,praca itp im na to nie pozwoli.Już dostatecznie długo kłamano nam prosto w oczy i obiecywano gruszki na wierzbie.Nie wszystko opiera się na kasie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: