Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia Bełżyce zmieniła prezesa i nazwę

Utworzony przez kibic, 11 grudnia 2011 r. o 10:06
Vice prezes hahahahah ;O do czego on tu potrzebny? znowu dla kasy? człowiek bez honoru. Parówa ODEJDŹ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten zarząd to kpina z kibiców,zawodników,klubu,burmistrza i miasta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Vice prezes hahahahah ;O do czego on tu potrzebny? znowu dla kasy? człowiek bez honoru. Parówa ODEJDŹ!
Ale który , bo jest dwóch ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w Bełzycach ze stadionem związek mają tylko te same nazwiska od 40 lat,ew rodziny związane z tymi nazwiskami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TOBIE osiołku ciagle nie tak zal że CIEBIE nie wybrali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety CHAŁCIE ja nie mogłem kandydować bo pomimo że od 30 lat tu mieszkam dalej jestem OBCYM PRZYBŁĘDĄ,więc nawet na takie spotkania nie chodzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sidor (na zdjęciu) jest w zarządzie?? ja słyszałem że odchodzi... w ogóle skład będzie? wielu z tego co wiem to odejdzie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaną tylko ci którzy nie będą w stanie znaleźć nowego klubu,ew nauka,praca itp im na to nie pozwoli.Już dostatecznie długo kłamano nam prosto w oczy i obiecywano gruszki na wierzbie.Nie wszystko opiera się na kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...