Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia Hrubieszów w poważnych tarapatach

Utworzony przez Gość, 25 lipca 2011 o 14:25
za komuny była to jedna z lepszych drużyn ale jak miesza kto chce i jak chce , to jest jak jest
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To może Hrubieszów postawi na III ligową siatkówkę. Na rozgrywane w Hrubieszowie mecze Kresów Dołhobyczów przychodi sporo kibiców. Siatkówka kosztuje zdecydowanie mniej niż piłka, a III liga to nie to samo co okręgówka.
0
Redaktor albo przeinaczył fakty albo Nowak kłamie. Nie było żadnych zaległości finansowych. Warto zapytać kapitana drużyny. Nowak ponownie zostawia po sobie spaloną ziemię. Wychodzi z założenia albo ja albo nic... Zabrał się i jeszcze podpuszczał zawodników aby przestali grac w Unii. Dlaczego Zarząd zaufał mu kolejny raz wiedząc co bedzie jak mu nie będzie "po drodze" z klubem? Wstyd i żenada Panie nowak. Myślałem, że ten gość ma więcej klasy i wiedzy? Jaką masz licencję trenerską? Chętnie się dowiem.. pewnie ma instruktora piłki nożnej a zachowuje się jakby był przynajmniej UEFA PRO:)
0
Trzeba rozwiązać tą Drużynę nigdy nie miała wyników i nie będzie miała.Miasto i nie ma drużyny a na wioskach proszę jak chłopaki grają,ale tutaj asiory i gwiazdorki.Dać kasę lepiej na ciężary mają wyniki albo na coś innego aby tylko nie nanich
0
zadowolony napisał:
Trzeba rozwiązać tą Drużynę nigdy nie miała wyników i nie będzie miała.Miasto i nie ma drużyny a na wioskach proszę jak chłopaki grają,ale tutaj asiory i gwiazdorki.Dać kasę lepiej na ciężary mają wyniki albo na coś innego aby tylko nie nanich
idź się lecz chory człowieku ze swoimi ciężarami. Juniorzy muszą gdzieś się ogrywać i muszą mieć przykład do gry. "Na wioskach" nie ma ciśnienia i poza tym gość po jednym treningu tygodniowo i zabawie sobotniej idzie pokopać na pastwisku w piłę bez żadnego obciążenia. W Hrubieszowie są oczekiwania a nie ma materiału ludzkiego. Trzeba postawić na ambitną młodzież z powiatu, która chce się wypromować a nie na najemników i leserów.
0
redaktor mowisz ze pisze jakies przeinaczenia....?! ale podpisal sie swoim nazwiskiem pod tym co napisal, a Ty jakos nie masz odwagi sie podpisac pod ta swoja "prawda". nie masz zadnego pojecia jaki jest Pan trener Nowak bo nigdy z nim nie mailes okazji pracowac... zarowno on jak i jego podopieczni zrobili wszystko, aby istniala dobra druzyna... ale zeby byl dobry wynik to nie wystarcza same nogi ale i glowa musi byc zdrowa, a w Unii wydaje mi sie, ze nie do konca jest wszystko poukladane(delikatnie mowiac) na samej gorze...
0
ktos napisał:
redaktor mowisz ze pisze jakies przeinaczenia....?! ale podpisal sie swoim nazwiskiem pod tym co napisal, a Ty jakos nie masz odwagi sie podpisac pod ta swoja "prawda". nie masz zadnego pojecia jaki jest Pan trener Nowak bo nigdy z nim nie mailes okazji pracowac... zarowno on jak i jego podopieczni zrobili wszystko, aby istniala dobra druzyna... ale zeby byl dobry wynik to nie wystarcza same nogi ale i glowa musi byc zdrowa, a w Unii wydaje mi sie, ze nie do konca jest wszystko poukladane(delikatnie mowiac) na samej gorze...
mozesz podac nazwisko autora tego artykulu? Bo ja nie widze nazwiska? Sam napisales ten artykul? Glowe to trzeba sprawdzic pilkarzom bo cos tam niektorym szwankuje. Bez glowy to sa zwykli kopaczobiegacze. Nowak tego goscia caly Herbatkow zna z jego fochow. Teraz mamy przyklad jak sie gryzie reke pana...hehehe
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: