Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Górniku napastnik pilnie poszukiwany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 r. o 18:52 Powrót do artykułu
Nowy zarzad...moj Boze, czy to prawda ze niejaki Niezgoda byl calkiem jeszcze niedawno zbyt slaby zeby grac w Gorniu..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze Szpakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Niezgoda to prawda że Górnik go nie chciał, dopiero jak poszedł do Legii to się ockneli i chciano go wypożyczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 38 lat, ale potrafię więcej niż przeciętny I Ligowy, czy tzw. ekstraligowiec. ianowicie, potrafię strzelać z lewej i prawej nogi, nie muszę przekładać sobie piłki, jak rob to 80 % zawodowych kopaczy. Gdzie mam się zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już do Ruchu Ryki - jest napastnik, puki jeszcze się w Puławach ociągają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Michałem Paluchem z Motoru Lublin??. Może wrócić do GKSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napastnikami klasy Pitry czy Szysz trudno było by utrzymać sie nawet w II lidze. Zatem bez jaj - zakontraktowano 12 obrońców i żadnego napastnika - gdzie tu logiczne myślenie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co ze Szpakiem?
 Jest wolnym zawodnikiem, Radomiak podziękował Szpakowi za grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
undefined napisał:
A co ze Szpakiem?
Jest wolnym zawodnikiem, Radomiak podziękował Szpakowi za grę.
 No to brać Go do Górnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...