Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W IV lidze powstanie nowy klub?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2017 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Duży błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eko- Wlodawianka-Szarowola-Motor -WlodaLubin!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy zostanie Wlodawianka ale z pilkarzami Eko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie skowyt fachowców z krasnegostawu ??? mimo,że mieszkam w Krasnym przeszło 30 lat,cieszę się że start nie awansował.. dlaczego ? a to dlatego że nie zasługuje na to ! działacze tragedia,tylko z każdym by się skłócili zamiast wspołpracowac piłkarze gwiazdki,które myślały że są tak superowe,że nie muszą trenowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie połączenie rozwali tylko drużynę EKO która wywalczyła sobie awans do tej IV ligi. Dużo chłopaków którzy wywalczyli ten awans nawet nie powącha murawy w IV lidze a co za tym idzie będą odchodzić z klubu i będzie więcej chłopaków którzy grali we Włodawiance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o całokształt to ciekawa propozycja zawsze można wystawić 2 drużynę której trzonem będą rezerwy 1 skladu osobiście jestem przeciwny takim zagrywkom ale w zaistaniałej sytuacji nie ma wyjścia skorzystali by na tym juniorzy gorzej jeśli chodzi o barwy i tradycję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Płomień Różanka połączył się z Włodawianką i po sezonie albo dwóch została tylko Włodawianka. Szkoda mi tak fajnej drużyny EKO jaka była w okręgówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nigdy nie będziesz Krasnostawiakiem. Tacy jak ty, to tylko krasnostawianie, a pamietaj że to nie to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem.z rozanki nie wyobrażam sobie ze by było połączenie eko z wlodawianka.Po sezonie to sie wszystko rozwali , rozmawiałem z kibicami z Rozanki jak będzie taka sytuacja to przestaną chodzić na mecze ,możliwe że będzie nazywała się eko rozanka a z Rozanki nikt nie powocha murawy,już raz tak było i jak to sie skończyło to wszyscy wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu łączyć oba kluby tylko po to żeby Eko mogło grać we Włodawie. Włodawianka już praktycznie prawie nie ma zawodników więc to dla niej ostatnia deska ratunku, ale myśle że działacze z Włodawy sami są winni takiej sytuacji w klubie. Kiedyś podobna fuzja Płomień Różanka/Włodawianka już miała miejsce i wcale nie wyszła Różance na dobre i tak samo będzie teraz jeśli dojdzie do skutku. Nagle przybędzie zawodników z Włodawianki a piłkarze Eko którzy zrobili awans do 4 ligi będą grzać ławę zamiast grać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobny co ty gadasz?? to chyba Ty nie chcesz się męczyć wielki znawco piłki bo razem Nilipiukiem zniszczyliście ten klub! Zaręczam ci że jest we Włodawie kilku zawodników którzy są wstanie odkurzyć korki i grać! Nawet gdyby mieli wszystko przegrać to spadną z ligi z honorem a nie przy zielonym stoliku! Jak masz troche honoru to bierz krecine i nie dewastujcie dalej tego klubu!!! Był będzie jest zawsze LKS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze uważałem Prezesa Kaliszuka za mądrego człowieka i myślę że takiej głupoty nie popełni. Jeśli kilku piłkarzy z Włodawy chce wzmocnić klub niech ich przyjmie do siebie. Ale żadnych układów z kręciną i innymi nieudacznikami niech nie robi. Jak Włodawianka nie zagra w IV lidze to problem stadionu sam się rozwiąże. W końcu jest to własność miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto miał dołączyć z włodawianki to już dołączył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo piłkarze włodawianki polecieliście tylko na kase!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypad do A-klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje,że to świadome działanie walka o fotel prezesa We Włodawiance trwa w najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kali jaki jest taki jest ale na piłke kase ma i jest to jedyny normalny plan na przyszłość,wy***ić kręcine i droba!!!!starczy tego robienia wałków i ciągłego nażekania na brak kasy!!!!ave lks eko wŁodawianka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanie przeciw Już to kiedyś było Wójt powinien zareagować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno nie lks eko wlodawianka w nazwie musi być Różanka bo kto ma kłopoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to Eko miało takie kłopoty jak teraz ma Włodawianka to działacze z LKS-u na pewno nie pomogliby EKO. Niech zaczynają od A klasy jak nie mają ekipy na 4 lige.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...