Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sobotę o godz. 11.30 w lubelskiej restauracji Etiuda odbędzie się uroczysta gala z okazji 90-lecia LZPN

Utworzony przez on, 12 grudnia 2013 o 08:43
do "dziennikarza", autora artykułu - ani słowa o Pawle Bugale? to nie jego bramki doprowadziły do awansu Górnika?  A nie tak dawno chcieli mu pomnik stawiać a już zapomnieli. Przykre.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratuluję autorowi tekstu że nie zapomniał o takich zawodnikach jak Leszek Piszcz. Szkoda jednak, że zapomniał o LESZKU PISZU.
0
wczoraj się dowiedziałem, że tak znany piłkarz i trener lubelszczyzny, w-ce mistrz Europy do lat 18, ponad 220 meczów w ekstaklasie i reprezentant Polski niestety nie został zaproszony na galę przez Pana Bartnika, wstyd za to na pewno będzie mnóstwo tzw VIP-ÓW zupełnie z pilką nie związanych i oco tu chodzi w takich prywatkach?
0
Mam nadzieje że zaproszeni zostaną piłkarze Motoru którzy 3 razy awansowali do ekstraklasy w 1980,1983,1989 i trenerzy B.Waligóra,L.Ćmikiewicz,P.Kowalski.Oni swoja grą dali Lublinowi wiele radości.
0
Modest B. nie został zaproszony to są śmiechy na sali Bartnik wstydź się to kto ma tam być jak się nie zaprasza wychowanków boże jaki obciach
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: