Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sobotę o godz. 16 Motor Lublin zagra ze Stalą Rzeszów

Utworzony przez Olenn, 24 września 2010 o 16:57
Skład bedzie zapewne taki : Oszust(92)-Romanec(5)-Żmuda(3)-Krystosiak(19)-Wojdyga(14)-Temeriewsky(9)-Diaczuk-Stawyckyj(77)-Popławski(11)-Kycko(24)-Drozdziel(8)-Fundakowski(10) Rezerwa:Dobromilski(12),Bortniczuk(7),Jankowski(16),Czapko(22),Dykyy(2),Młynarski(20),Wójcik(18)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kibice też powinni wiedzieć, że część tzw. polskiego Motoru gra przeciw drużynie itrenerowi, bo dużo wymaga na treningach i nie toleruje gwiadorstwa. Treningi sa od a do z przemyslane i nie ma miejsce na olewanie. Ta czwórka piłkarzy uważa, ze są na tyle dobrzy, że nie potrzebują się szkolić i muszą być w mniejszym stopniu obciążani treningiem. Dlatego graja przeciw trenerowi i drużynie. Wie o tym zarówno prezesowa jak i część zarządu. Szkoda, że dopiero teraz zareagowała żółtą kartką o problemie wiedziano już w klubie wcześniej. to na prawde nie wina trenera! Dajacie mu juz spokój!
0
Ernest napisał:
Kibice też powinni wiedzieć, że część tzw. polskiego Motoru gra przeciw drużynie itrenerowi, bo dużo wymaga na treningach i nie toleruje gwiadorstwa. Treningi sa od a do z przemyslane i nie ma miejsce na olewanie. Ta czwórka piłkarzy uważa, ze są na tyle dobrzy, że nie potrzebują się szkolić i muszą być w mniejszym stopniu obciążani treningiem. Dlatego graja przeciw trenerowi i drużynie. Wie o tym zarówno prezesowa jak i część zarządu. Szkoda, że dopiero teraz zareagowała żółtą kartką o problemie wiedziano już w klubie wcześniej. to na prawde nie wina trenera! Dajacie mu juz spokój!
Słuchaj komu się chcesz przypodobać piszesz głupoty,bronisz idiotyzmu,TRENER jest Autorytetem,jeżeli nie potrafi stworzyć monolitu zintegrować zespołu to jego szkolenie idzie w niwecz nawet jeżeli jest warsztat szkoleniowy,gonić i zajechać potrafi każdy.A gdzie reszta nie będę zdradzał tajników kunsztu sztuki Piłkarskiej,psychologia też wchodzi do gry.Trzeba o tym myśleć dlatego zabrałem głos bo jest mi to bliskie.Inie mogłem się oprzeć komentarza.Dotarcie do zawodników jest sztuką.Trener jest magiem kimś co ma to w sobie.Murinio to udowodnił niedowiarkom,pomyśl zanim napiszesz ja myślę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: