Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sobotę o godz. 17 derby Lubelszczyzny: Motor Lublin - Górnik Łęczna

Utworzony przez upss..., 13 maja 2010 o 19:20
Lubelski Wegiel chyba powoli zaczyna sie wyprowadzac z Lecznej!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szkoda ze znowu lublina znika z polskiej mapy sportowej.. Ale ze sztucznie szybko stworzonego, z napompowanego balonu ( czyt. gornik leczna ) zaczyna uchodzic powietrze..
0
bilety powinny być po 5 zł + kiełbaska gratis. opamiętajcie się!
0
Choć jestem z Motoru to nowy sezon zaczniemy od 4 ligi.Niestety.Bolesneale prawdziwe.Spadek z ligi obligatoryjnie i jeszcze kara za korupcje.Smutne.
0
Wszyscy na żółto i na derby!! Pokażmy, że mimo spadku jesteśmy z Motorem na dobre i złe. Mam nadzieję, że trener Baniak wystawi tych piłkarzy, którym jeszcze się chce walczyć do końca. Pseudo-gwiazdorom bez ambicji i honoru - dziękujemy. Niech lepiej idą do baru (jak powiedziął trener). Tylko Motor!
0
Artur napisał:
Choć jestem z Motoru to nowy sezon zaczniemy od 4 ligi.Niestety.Bolesneale prawdziwe.Spadek z ligi obligatoryjnie i jeszcze kara za korupcje.Smutne.
zaczac to powinienes pajacu od kupienia sobie mozgu !
0
Na KOZIOŁKU ZAGRAJĄ bo na STAWACH CHODOWLANYCH się nie da,Pa PAJACE.
0
Flet masz ekstra ksywę Nazywasz się jak mój mały. Adekwatna do twojego postu. Nieważne gdzie zagrają, ważne ,że Motor jutro wygra. Wszyscy na derby.
0
JAK twój MAŁY ma tak na imię To miło mi FRAJERZE, fajnie przycweliłeś swoje ratorośle,kakao wypucój bo będziesz używany.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: