Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła nie dostała licencji na rozgrywanie meczów II ligi w Puławach

Utworzony przez mach, 9 października 2011 r. o 21:41
do wiosny sie wyrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w Poniatowej mają spełnione te wszystkie wytyczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie postawa Prezesa Klubu, który twierdzi, że ta sprawa jego nie dotyczy. Precież licencja na rozgrywki w II lidze jest wydawana klubowi a nie właścicielowi stadionu. Skoro stwierdzono brak spełnienia tak istotnych warunków dla bezpieczeństwa na stadinie widocznych dla laika to dlaczego zaproszono panów z PZPN. Czy w klubie nie ma osoby, która zorientowana jest w tych sprawach. Chyba II liga to za wysokie progi dla tego zarządu.Ciekawi mnie jak zamierzana uzyskać zgodę na organizację imprez masowych. Chyba dzięki Radzie Nadzorczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Dziwi mnie postawa Prezesa Klubu, który twierdzi, że ta sprawa jego nie dotyczy. Precież licencja na rozgrywki w II lidze jest wydawana klubowi a nie właścicielowi stadionu. Skoro stwierdzono brak spełnienia tak istotnych warunków dla bezpieczeństwa na stadinie widocznych dla laika to dlaczego zaproszono panów z PZPN. Czy w klubie nie ma osoby, która zorientowana jest w tych sprawach. Chyba II liga to za wysokie progi dla tego zarządu.Ciekawi mnie jak zamierzana uzyskać zgodę na organizację imprez masowych. Chyba dzięki Radzie Nadzorczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem człowieku bo tytuł jest mylący. Wisła ma cały czas licencję na grę w II lidze. Stadion MOSIR nie otrzymał dopuszczenia do rozgrywania na nim spotkań II ligowych - lista uwag jak wyżej. Jest on własnością Miasta a nie Klubu , a ten nie ma żadnego prawa do dokonywania jakichkoliwek zmian na obiekcie(np.barierki , system rejestracji dzwięku , ciągi komunikacyjne w budynku itp ) nawet gdyby chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...