Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Płock - Motor Lublin 2:2

Utworzony przez MOTOR, 9 lipca 2011 r. o 21:07
Jedną bramke strzelił Górniak drugą Czułowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podajcie skład Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem grali Styżej,Oszust,Górniak ,Niżnik,Czułowski,Popławski,Fiedeń,Temerewski,Nazar,Kycko,Młynarski,Tomczuk reszta zawodników testowana.Dobry mecz w wykonaniu Motoru przez większość meczu przeważał optycznie, stwarzał sobie sporo sytuacji strzeleckich między innymi Tomczyk,Czułowski,Górniak,Młynarski w końcówce meczu pechowo stracony gol ustawił wynik meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super...powodzenia w walce o ligowe punkty Motor LBN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bramki strzelali Górniak i Czulowski ku***!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYlem na sparingu w płocku i chcialbym zauwazyc ze bramki dla Motoru strzelili;GÓRNIAK I CZUŁOWSKI więc poprawcie błędy bo robicie wstyd swojemu serwisowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto szczelil bramki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie super piłkarz Prędota???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, ze grali 2 brazylijczycy z Omegi Stary Zamosc tj: Perin i Roger. Mam nadzieje,ze obaj zostana zatwierdzeni do gry w Motorze,poniewaz byliby sporym wzmocnieniem naszej druzyny. Moze mi ktos powiedziec, gdzie grali wczesniej Gorniak i Czułowski? Z gory dzieki za odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie grali wczesniej Gorniak i Czułowski?
Pierwszy Widok Lublin,drugi Lublinianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwóch Styżejów zagrało w tym sparingu, a kontuzję odniósł obrońca Piotrek, a nie Kamil. coraz większe brednie pojawiają się na tej stronie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...