Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy - Karpaty Krosno 0:1, twierdza zdobyta

Utworzony przez wielkopolanin, 22 maja 2011 o 14:34
Dlaczego Lubelskie społeczenstwo nie wspoópracowac jak Podkarpacie tam wszyscy walcza dla Boguchwały oraz podkladaja sie druzynie ktore walcza o punkty a to odwrotnie dzielnica Świdnik zabiera punkty Puławom oraz Białej Podlasce to zwkła złosliwosc a nie współpraca regionu .Prezesie piłki noznej Lublina oraz trenerzy gdzie wasza Solidarność Regionalna .Rozumie pójdz do mnie kazdy trener regionu powinnien to wziąsc do serca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wielkopolanin napisał:
Dlaczego Lubelskie społeczenstwo nie wspoópracowac jak Podkarpacie tam wszyscy walcza dla Boguchwały oraz podkladaja sie druzynie ktore walcza o punkty a to odwrotnie dzielnica Świdnik zabiera punkty Puławom oraz Białej Podlasce to zwkła złosliwosc a nie współpraca regionu .Prezesie piłki noznej Lublina oraz trenerzy gdzie wasza Solidarność Regionalna .Rozumie pójdz do mnie kazdy trener regionu powinnien to wziąsc do serca.
"wielkopolanin" , chyba wziąłeś o jedną działkę za dużo .
0
a Stal Sanok daje pkt najpierw to Stali Mielec, ktora niespodzewanie ograla w Sanoku swoja immieniczke 2:0, a teraz to samo z Nowa Sarzyna, ktora wygrala po golu w 90 min. ciekawe ciekawe...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: