Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy - Okocimski Brzesko 0:2, nieudany debiut na nowym obiekcie

Utworzony przez michał, 22 października 2011 o 14:05
Nie wiadomo dlaczego mecz zaplanowano o godz. 11:00.To była przyczyna że stadion nie był zapełniony bo po przymrozku z rana było jeszcze b.zimno.Stadion robi wrażenie (piękne czyste toalety)ale na samym początku rzuciło się fatalne nagłośnienie i na dodatek spiker zawodów dostosował się swoim poziomem komentarza.Czyżby nie było w Puławach człowieka o odpowiednich kwalifikacjach na spikera zawodów? Mecz generalnie słaby,Okocimski niczym się nie wyróżnił jak na lidera.Szkoda że ta inauguracja rozgrywek na nowym stadionie nie była bardziej odświętna poza darmowymi biletami dla widzów.Bardzo słaba informacja w mieście o tym wydarzeniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
byłam z mężem, mecz fajny ale od początku było widać kto wygra, mecz faktycznie powinien być po obiedzie, żeby całe rodziny mogły obejrzeć grę "NASZYCH", spiker OK, podziwiałam "kiboli" czy ich gardło nie boli?
0
do Michał: mecz był o 11 dlatego iż wstepnie miał sie on odbywac w Poniatowej.Cieszmy sie z tego ze Okocimski wyraził zgode w ogole, na to ze zagrają w Puławach. z tego co wiem do zmiany godziny sie nie zgodzili
0
Bardrdzo slłabe nagłośnienie lub słaby spiker ogólnie mecz średni wiele nie wykorzystanych okazji przez wisełkę kibice dopisali
0
Na wiosnę przyjedziemy i sprawdzimy nagłośnienie. MOTOR
0
Puławianie ! Zmieścicie się w klatce dla gości ? Na wiosnę przyjedziemy i siadamy na trybunie głównej. Do zobaczenia ! Na wchodzie jest tylko Motor ! W Puławach zresztą też, czy wam się to podoba czy nie :].
0
Motor napisał:
Puławianie ! Zmieścicie się w klatce dla gości ? Na wiosnę przyjedziemy i siadamy na trybunie głównej. Do zobaczenia ! Na wchodzie jest tylko Motor ! W Puławach zresztą też, czy wam się to podoba czy nie :].
Na wschodzie jest tylko SPARTAKUS LUBLIN hahahah
0
hehe byłem i widziałem pan sędzia z PZPN pełny profesjonalizm !!!
0
PRZYPOMNIAŁ SIĘ KOLEDZE PRZYKŁAD Z PAMIĘTNEGO SPOTKANIA WIDZEWA Z mOTOREM !ŁÓDZ RZĄDZI I gdzie wtedy byłeś haha
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: