Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy wygrała z Paryzantem Targowiska 2:1, Avia znowu lepsza od Górnika II Łęczna

Utworzony przez henryk z poznania, 29 września 2010 r. o 19:02
Gratulacje dla Dumy Powisla czyli Wisly Pulawy brawo zawodnicy brawo trenerzezycze awansu z ladnym stadionem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO WOJTEK JAKUBIEC.!!! Musisz jeszcze uderzać wolne - pamiętamy w Radzyniu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co "wyprawia" Wisła nie ma odpowiednika i ciekawe, czy była taka drużyna np na lubelszczyźnie, która grając tylko na wyjazdach w 9 meczach zdobyła 19 pkt i jest wiceliderem tabeli. Chyba nie... Dla mnie rewelacja, gratuluję bo jest czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pulaw od kibicow Lady Bilgoraj -macie szanse na 2 lige
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowski administratorze serwisu kibiców nie nazywaj kibiców lożą szyderców ponieważ nikt nie będzie klaskał jak w klubie zle się dzieje.Ja płacę za wejście i mam prawo oglądac dobre widowisko i krytykowac kiedy jest zle a cieszyc się kiedy jest dobrze.Jeśli nie masz o tym pojęcia to zajmij się czym innym i nie oceniaj ludzi tylko otwórz na swojej stronie komentarze to zobaczysz co kibice myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYTUS napisał:
Poniatowski administratorze serwisu kibiców nie nazywaj kibiców lożą szyderców ponieważ nikt nie będzie klaskał jak w klubie zle się dzieje.Ja płacę za wejście i mam prawo oglądac dobre widowisko i krytykowac kiedy jest zle a cieszyc się kiedy jest dobrze.Jeśli nie masz o tym pojęcia to zajmij się czym innym i nie oceniaj ludzi tylko otwórz na swojej stronie komentarze to zobaczysz co kibice myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowski administrator krytykuje starszych ludzi nazywajac ich mapetami a sam jest bez pojecia o pilce noznej bo nigdy w nia nie gral,malo tego uczy kultury starszych a sam ich obraza nazywajac mapetami co swiadczy o jego plyciznie intelektualnej,kibicowac powinien w wyborach miss mokrego podkoszulka a nie klubowi pilkarskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...