Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wylosowałem bilety nie mam maila od uefa

Utworzony przez Marcin, 2 maja 2011 r. o 10:36
Wylosowałem 4 pakiety follow my team Polska i taka informacja jest na stronie uefa. Nietsety do dzisiaj nie otrzymałem maila z informacją o zapacie. Co dziwniejsze na stronie portalu przy przyznanych biletach jest kwota 0,00zł. Czy ktoś ma podobną sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM MI ZOSTALY PRZYDZIELONE BILEY NA INNY MECZ NA KTORY NIE SKLADALEM APLIKACJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAGRZE NIE DOSTALEM ZADNEGO POWIADOMIENIA ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko mam nadzieje że to nie jest jakiś bajzel w uefa i te maile jeszcze dojdą na dniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Ja tylko mam nadzieje że to nie jest jakiś bajzel w uefa i te maile jeszcze dojdą na dniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez nie dostałam odpowiedzi, a do serwisu nie mogę się dostać, bo na onecie skasowali mi wszystkie wiadomosci i nie mam nr klienta;/;/;/;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej marcin ja mam ta sama sytuacje co ty na uefa pisze ze mam przyznane 4 pakiety follow my team Polska Do dzis nie dostalem zadnego maila ani listu od uefa a przy kwocie do zaplaty jest 0 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Już 05.05 a u mnie nadal cisze zero maili z wynikami. a jak u Was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także nie otrzymałem żadnego maila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kriss napisał:
Witam. Już 05.05 a u mnie nadal cisze zero maili z wynikami. a jak u Was?
Ja także zero maili a na uefa mam przyznane jak cos to piszcie na santini24@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze wpadły te maile o przyznaniu biletów do spamu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mich napisał:
a moze wpadły te maile o przyznaniu biletów do spamu?
U mnie tez brak powiadomienia, a bilety przyznane:/ zaczyna mnie to denerwowac zwlaszcza, ze z UEFA nie idzie sie skontaktowac bezposrednio:/ co do spamu to codziennie sprawdzam i tez nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, u mnie tez brak mejla ale w przyznanych biletach kwota do zaplaty normalnie...Chlopak twierdzi ze listy od uefa przyjda po prostu do nas poczta. Na razie mejle dostali tylko Ci co nie wylosowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie dostałem maila. Follow my team wylosowany, ale kwota też 0 zł. W ogóle dostał ktoś maila z tych, którzy cokolwiek wylosowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra tak na szybko przeklejam treść maili jakie dostałem od uefa gdy zacząłem robić raban, że nie otrzymałem maila z potwierdzeniem przydziału biletów: 1) Drogi Kibicu, Aby sprawdzić status Pana zamówienia prosimy zalogować się na Pana koncie w Portalu Biletowym. Informacje, które tam widnieją są wiążące. Jeżeli wybrał Pan przelew bankowy w najbliższych dniach otrzyma Pan pocztą list od UEFA z informacjami dotyczącymi płatności, której należy dokonać do 10.05.2011 roku. W przypadku płatności kartą kredytową opłaty były pobierane w dniu 03.05.2011 roku. Z poważaniem, Twój Zespół ds. Biletów UEFA EURO 2012™ 2) Drogi Kibicu, Nawet jeśli z przyczyn technicznych nie otrzymał Pan powiadomienia mailowego, informacje na portalu biletowym są wiążące. Jeśli wybrał Pan płatność kartą kredytową, UEFA zdejmie opłatę z Pana konta automatycznie. Jeżeli na koncie nie będzie wystarczającej ilości środków, proszę niezwłocznie je uzupełnić. UEFA będzie 3-krotnie próbowała pobrać opłatę w ok. 2-tygodniowych odstępach. Jeśli wybrał Pan płatność przelewem, wszelkie informacje o płatności zostaną Panu wysłane pocztą do rąk własnych. Przybliżony termin płatności to 18 maja. Z poważaniem, Twój Zespół ds. Biletów UEFA EURO 2012™ Tak więć cirpliwości i czekamy na listy. Zastanawiać może tylko ten termin płatnośći - nie ma jak precyzyjna informacja u źródła:) pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam już ściągniętą opłatę z karty, dodali 10euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZyli co? Jeżeli wylosowales bilety (maila nie mam) to po prostu uzupelnic kwote na koncie i oni pobiora? A jak ktos mialby zamiar zrezygnowac, wylosowalem do kijowa nie wiem jakim cudem, bo nie skladalem i teraz jak bede mial takie srodki na koncie to mi sciagna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, ja wylosowalem 2 bilety, przyszedl mail z potwierdzeniem ale nie mam dalej listu! co jest? a termin kolo 18 do wplaty;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie to samo czekam na list. Skąd macie terminy ja nic na oficjalniej stronie UEFY nie znalazłem. Przeglądam różne fora jeszcze nikt nie napisał że dostał więc sie nie dziw że też nie dostaliśmy jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tak było jak mowisz krispos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...