Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki Piłkarskich Nadziei Motoru Lublin. Trwa nabór do wszystkich roczników

Utworzony przez ropa, 13 września 2011 o 20:37
Zróbcie jeszcze Skuterek Rowerek Hulajnoga,ten pan prezes zwariował to żaden KLUB to Stowarzyszenie nie mające nic wspólnego z MOTOREM LUBLIN SA.Ludzie zapytajcie co potem z tymi dzićmi oni nie mają Klubu boisk tylko nastawiają się na KASE i wszystko to OSZUSTWO czystej wody.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zrbcie jeszcze Skuterek Rowerek Hulajnoga,ten pan prezes zwariował tojest stowarzyszenie nie żaden motor TO JEST OSZUSTWO Prawdziwy to jest MOTOR LUBLIN SA.oNI POTEM będą utrudniać przejście do innych Klubów żądając KASĘ rodzice zapytajcie kogo prezentóją i w jakiej lidze mają Seniorów LUB Juniorów i gdzie są ich BOISKA.To jest tylko dla MAMONY MARNOWANIE młodych ludzi.
0
A WIDOK i tak wyżej
0
To nie są żadne nadzieje Motoru!!! To pan misiurek zbija kabze na naiwnych rodzicach podszywając się pod Motor! Co te piłkarskie nadzieje mają wspólnego z Motorem oprócz tego, że się pod niego podszywają???
0
JESTEM RODZICEM JEDNEGO Z ZAWODNIKÓW PN I SZCZERZE MÓWIĄC MAŁO MNIE INTERESUJE CZY MOJE DZIECKO BĘDZIE KIEDYŚ GRAŁO W PIŁKĘ CZY TEZ NIE W DANEJ CHWILI NA TRENINGACH BAWI SIĘ DOBRZE TRENER JEST REWELACYJNY ZRESZTĄ JAK W POZOSTAŁYCH GRUPACH A WYNIKI JAK SAMI WIDZICIE WIĘC NIE ROZUMIEM PRZEDMÓWCÓW WIDZĘ ŻE SĄ TO ZAPEWNE TRENERZY BĄDŹ PREZESI INNYCH GRUP KTÓRZY SĄ BARDZO ZAWISTNI ŻE NIE POTRAFIA Z NAMI KONKUROWAĆ
0
opok zastanów się co ty piszesz jaki prawdziwy motor s.a. chyba nie bardzo wiesz o czy piszesz motor s.a. to jest szarowola a nie prawdziwy motor więc motor s.a. ma tyle samo wspólnego co stowarzyszenie a jeszcze na marginesie motor s.a. dostał licencje na gry na podstawie grup młodzieżowych stowarzyszenia.
0
Mam pytanie pytanie czy Gimnazjum nr 11 prywatne. Czy przy przyjęciu do niego będę musiał podpisać zobowiązanie, że zmienię barwy klubowe. Jeżeli zrezygnuję z gry w Piłkarskich Nadziejach to zostanę wydalony ze szkoły? Dziękuję za odpowiedź. "Piłkarskie Nadzieje zapraszają wszystkich zainteresowanych do klasy piłkarskiej w gimnazjum nr 11 w Lublinie. Oferujemy: - zintegrowany, wysokiej klasy program szkolenia piłkarskiego - wysoki poziom nauczania - wykwalifikowaną kadrę - obiekty (basen, halę i boisko na terenie gimnazjum) - naukę w systemie jednozmianowym oraz treningi zaraz po lekcjach - grę w jednej najlepszych drużyn w województwie w roczniku 1999 Uwaga: - przewidujemy możliwość przyjęcia do klasy zawodników z innych klubów lub niezrzeszonych. - warunkiem przyjęcia dla osób nie będących zawodnikami Piłkarskich Nadziei jest spełnienie zasad rekrutacji do klasy oraz zgłoszenie zawodnika do gry w Piłkarskich Nadziejach Motoru w letnim okienku transferowym".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: