Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzmocnienie ataku Wisły Pulawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 o 21:02 Powrót do artykułu
Możecie już napisać że przyszedł slowak z bytovi Ploj
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przestajesz strzelać? To na Lubelszczyznę won.
0
W drugim zespole Wisły gra tylu młodych piłkarzy. Oglądałem ich występy w okręgówce. Żaden nie nadaje się do pierwszego zespołu? Co z wychowankami? Moda na zakupy trwa, a to do niczego nie prowadzi. Nie musi być w każdym mieście, drużyny w ekstraklasie czy pierwszej lidze. Lepiej grać niżej ale swoimi wychowankami by sport w każdym środowisku cieszył się większym zainteresowaniem kibiców. Wiem to z doświadczenia, że ludzie chętniej przychodzą na mecze jak widzą swoich.
0
Oczywiście należy dać każdemu się wykazać, poczekajmy na wyniki, ale czy można mówić tutaj o wzmocnieniu? Wzmocnienie jest wtedy kiedy klub nabywa zawodnika, który gra co najmniej na tym samym poziomie co zespół pozyskujący i ma lepsze statystki, niż zawodnicy, których ma zastąpić. W tym przypadku są to napastnicy Nowak, Olszak, którzy nie odbiegają, a raczej lepiej wyglądają. Co innego gdyby był to rocznik 96,95. Wtedy takie wyniki jak w trzeciej lidze imponują, i widać, że klub stawia na młodą, świeżą krew z potencjałem. Mówiąc dalej o napastnikach, na wypożyczeniu był też właśnie młodszy Kalita, Wiejak któremu klub też już nie dał szansy. A Szkoda…
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: