Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w zarządzie Motoru, Bogusław Baniak nadal trenuje lubelski zespół

Utworzony przez zibi, 6 maja 2010 o 21:52
Szkoda że Waldek odszedł,trochę przeginał to fakt ale jarzył i nie cykał nic.Fajny gościówa był tylko głowa słaba.Ja kocham Motór bo to najlepszy klub. MOTÓR,MOTÓR MOTÓR !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkutnik do dymisji,z tym bałw..nem klub upada niestety na dno.
0
Z Szkutnikiem mialem kontakt w trampkarzach i jedno co mi utkwilo w glowie ze jak byl trenerem w BKS Lublin to grrali ci co placili skladki. Osobiscie zyczyl bym Motorowi Lublin innego prezesa, i prosil bym pana Baniaka o rozwage przy wypowiadaniu slow tego typu jak ' Czas Hempela skonczyl sie w Lublinie' a w meczu z gornikiem zabrze wszedl Hempel na 20 min i zrobil 3 fajne akcje, wiec panie Baniak z szacunkiem do ludzi bo jeden mecz nie czyni z pana Trenera ani z zawodnika Piłkarza panie Baniak niech pan sobie przypomni jak pan wzial kase od pana Fryzjera co jest opisane w ksiazce pozdrawiam
0
Hempel wybrany do jedenastki kolejki po meczu z pogonią i w nagrode dostaje ławke,na widzewie robi karnego.Panie Baniak zastanów się,i jak mają rodzić się talenty w polsce?,chcesz kasy od chłopaka za gre ? badz mężczyzną powiedz jemu o tym,ale nie blokuj chłolpaka i kilku innych.
0
nareszcie jednego pijaka mniej w tym gównie jakim jest motor...Nastepny to SZKUTNIK (czyt.Szkodnik) na out....
0
gówno to ci na obiad podają, przeciez zestawy dla psów w macdołku i pizzeriach sa z niespodziankami
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: