Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alina Wojtas zostaje w SPR Lublin

Utworzony przez Klaudia 23, 18 czerwca 2012 o 17:04
Odetchnęłam z ulgą - tym składem mozna walczyć o medal ! Czy ja dobrze czytam - brak mi jeszcze Kasi Wojdat i Alesii Mihdaliovej ! Moze szykują się miejsca na wzmocnienia ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Okazja nie trwa wiecznie. Nic mi do tego ale Polak (czyt.Polka) zawsze madry/a po szkodzie.
0
Brawo Alina Wojtas Wielki szacunek od zarządu i kibiców już dziś dziękujemy ,
0
Swietna decyzja Ali , w Gdyni w tej chwili nie mają rozegrania brak(Siódmiak, Szwed, Głowińskiej) , poważne straty, można powalczyc o złoto.
0
Asia Gadzina to zdolna, ale lewoskrzydłowa, taki silny malec walczący bezpardonowo. Niestety wychodzi znajomość, a w zasadzie "nieznajomość" rynku przez lokalnych dziennikarzy.
0
A gdzie tu sprzeczność ? Dobrych zawodniczek nigdy za wiele - Tym bardziej ,ze większość ma ponownie roczne kontakty a i bociany latają nad Globusem ! A Asia to młoda,silna zadziora - dodałbym jeszcze dziewczyny z Łukovii ( Galińską i Kędzierską ) , kogoś silnego i ogranego na koło i zmienniczkę na prawe rozegranie i mozna ponownie walczyć o Mistrza !!! A moze Ktos z zagranicy ? - są jeszcze 2/3 wolne miejsca w składzie !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: