Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azoty Puławy podpisały nową umowę sponsorską

Utworzony przez brat Juzefata z juzefii, 11 lipca 2011 r. o 22:33
czyli pupinka wylizana jak ta lala, marginalny sporcik, z jeszcze mniej marginalnym preziem, obstalowany- pieniądze wydane. i rąsia rąsie myje, kolejne 3 latka dla lokalnego fuhrerka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpis pod zdjęciem Napiąłem sie panie prezesie no, chyba mi tu aury nie spaskudzicie teraz witaszku - spaskudzi spaskudzi, podjarany jest - poseł karpinski - haaaah zacisne siekacza przedniego, niech otrze o ósemkę cudem pozostałą, a nie pierdnęę, chociaż podniecenie zmusza, ajajajajajaj, byle nie dojrzeli ze garnitur po ptaku - 70niners - - witashek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łsuchajcie no, macie tu, nie to żeby coś, bo sie przyda, wy to tak , wiecie jak, no co, przecież na piłkę nie damy. a ile wy tam macie tych kibicó? pięciu? a , no to sie da jakoś przetłumaczyć, sukcesów trzeba prezesie, a co ja mówie, z wami sukces to jak porażka, a kogo to obchodzi, zdrowia zyczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yeeeeeeeeeeeeeeeeeee thats right tylko Wisła Puławy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gratulacje dla drużyny i szczęśliwego sponsora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Zakłady Azotowe rozumiem są na plusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barcelona,THV...buhahahaha kogoś chyba poniosło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...