Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azoty Puławy przegrały z Wisłą Płock i przegrywają 0:2

Utworzony przez ~pulawiak~, 16 maja 2010 o 18:17
jak mozna pisac ze przegrali niedzielny mecz jak jeszcze sie nie skonczył?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kibice skandowali Wisła.czyli dopingowali Płock mimo ze ich kibiece sie nie udzielali. dziwne ze prezes azotów nie zwrócił im uwagi,przecież to skandal!!!
0
50 min meczu a dziennik pisze ze mecz sie skączył..a pozatym usuwają komentarze.masakra,patologia nie dziennikarze.
0
patrzac na godzine pisania artykułu (16.59) czyli minute przed meczem, czego można się spodziewać po amatorach z DW... wisełka przegrała 25:35 tylko dodam...
0
do dziwne....kolego jak nie byłes na meczu to przestan strzelac.spiewanie Wisła a spiewanie Wisła Puławy to chyba zasadnicza roznica matole
0
Musieli napisać o tej godzinie artykuł bo o 20 zamykają wydanie i muszą trzymać miejsce. Nie podoba mi się stwierdzenie kibice Azotów. Z tego co wiem zakłady nie mają kibiców w Puławach a zespół piłki ręcznej ma swoich kibiców czyli kibiców Wisły.
0
do puławiaka- matołem to może jesteś ty,albo twoi koledzy z "młyna" którzy potracili szaliczki na rzecz Kielc,hahah u siebie na hali,hahah!!! może i nam za tydzień uda sie coś skroić...
0
dziwne napisał:
kibice skandowali Wisła.czyli dopingowali Płock mimo ze ich kibiece sie nie udzielali. dziwne ze prezes azotów nie zwrócił im uwagi,przecież to skandal!!!
Tak to jest jak ktoś nie był na meczu i pier.doli głupoty. Dla wszystkich info.! Śpiewane było WISŁA PUŁAWY.!
0
dziwne napisał:
do puławiaka- matołem to może jesteś ty,albo twoi koledzy z "młyna" którzy potracili szaliczki na rzecz Kielc,hahah u siebie na hali,hahah!!! może i nam za tydzień uda sie coś skroić...
to chyba matole tylko ty straciłeś szaliczek..bo nikt z młyna nie stracił
0
dostałeś kiedyś gołym dupskiem w pysk ? Jak ku*** nie straciliście szalików jak już nawet na tym zajebistym forum o tym pisaliście
0
do dziwne żal.pl to co wypisujesz.masz kiepskie info.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: