Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski beniaminek poszukuje sponsora

Utworzony przez Tenisista, 20 maja 2013 o 12:27
Panie piłkarzu prosze mi konkretnie napisac na którym meczu było więcej kibiców niż na meczu SPRu ??czy sam byłeś na meczu że tak mówisz ?? po co tak się napinacie chcecie mniec więcej ludzi to zrobi się tak że przyjdzie więcej ludzi ale zrobi się anty doping
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na jakim meczu SPR-u było mnie kibiców? Jesteście załośni, aż szkoda w ogole to czytać...
0
U was nie ma biletów i ludzie siadają tylko na dole,żenuaaa
0
Mysle ze pan Lewtak, oszolomiony sukcesem, nie zdazyl jeszcze przejsc lekcji marketingu i pr.... Wiec zamiast budowac klimat dla recznej - mowiac nie prawde - tylko ten klimat psuje... A juz negowanie slow Prezesa - to "blad metodologiczny"... Ale po spadku z hukiem i z kibicami rzedu 50 jak wprowadzi platne bilety - bo nie wiem czy wie ze musi - zmieni ton... Szkoda ze o Motorze, Budowlanych i Starcie nie wspomnial... Dla Pana wiedzy - chcac zdobyc cos od sponsorow buduje sie pozytywny wizerunek nie tylko klubu, nie tylko dyscypliny, ale sportu...
0
Nono więcej ludzi niż na Montexie, gdzie u nas średnia wynosiło blisko koło 1000 ludzi. Fajnie, awans do 1 ligi, ale nie przesadzajcie bo się pogrążacie. Skoro haha u Was było więcej niż na Montexie, to na azs (celowo z małej) więcej nie przyjdę Pozdrawiam P.S. sądzę, że wielu moich znajomych też już nie przyjdzie, ot taki kaprys, bo u Was więcej "kibiców"
0
Dajcie sobie spokoj z tym SPR-em, kazdy kto czasem bywa na meczach dzieczyn i choc troche potrafi oszacowac ilosc ludzi na trybunach wie ze licza 1000 to tylko marzenie. Poza najwierniejszymi kibicami (czyt. zyleta) na mecze wpada moze 100 ludzi. Co do druzyny meskiej to ten zespol dopiero zaczyna raczkowac wiec dajmy chlopakom troche czasu. Strasznie zle to wyglada jak speudo kibicie pilki recznej opluwaja dzialaczy na portalach takich jak ten. Pilka reczna jest jedna i trzeba ja wspierdac tak jak sie da!
0
Do wszystkich "fanów" (celowo z małej litery) a raczej pseudofanów piłki ręcznej w Lublinie. Zamiast skupiać się na tym ilu kibiców gdzie przychodzi byście skupili się na sednie tego artykułu i problemie. Montex był i będzie na pierwszym planie jeśli chodzi o piłkę ręczną w Lublinie i nikt tego nie podważa. Chodzi o to że jest szansa aby także szczypiorniak w wydaniu męskim zaistniał na nieco lepszym poziomie niż do tej pory ale do tego potrzebne są środki finansowe których sama uczelnia i klub akadymicki nie mają. Więc zamiast pluć jadem na forum na Tych (celowo z wielkiej litery) którzy mają chęć by coś zrobić w mieście i dla miasta (przypominam że Gra o Lublin to nie tylko mecz piłki ręcznej ale i inne wydarzenia towarzyszące) i są jednocześnie pasjonatami piłki ręcznej przydałoby się trochę więcej wsparcia i wiary że da się zrobić coś praktycznie od zera (zeszły sezon to ostatnie miejsce AZSu w II lidze). Chyba wszystkim zależy na tym żeby móc pooglądać handball na dobrym poziomie w Lublinie zarówo w wydaniu żeńskim jak i męskim.
0
Dobrze, wszystko ok, że handball razem. Ale pytam po co ktoś wypisuje takie bzdury na łamach publicznych?
0
Większość piszących tutaj to zwykli zasrań.y!!!!!! Jeszcze dobrze się nic nie zaczęło a idioci tutaj się kłócą na którym meczu było ich więcej. I Wy się uważacie za kibiców piłki ręcznej????
0
Witam, Rzeczywiście, to urwane zdanie w artykule wydaje się mocno kontrowersyjne. Wypowiedź brzmiała mniej więcej tak: "(...) od naszych kibiców doszły mnie słuchy, że dwa razy przebiliśmy SPR we frekwencji (...)". Rozumiem, że czytając to zdanie rzesza wiernych fanów Mistrzyń mogła się poczuć urażona. Cel był zupełnie inny. @Tenisista - "zenua"? czyli "zenua" to dawanie możliwości uczestnictwa w wieloaspektowym wydarzeniu kibicom? Jak ktoś wspomniał, nasze mecze to nie tylko piłka ręczna. Fakt, kibice siadają Oni głównie na dole, bo to była tylko lub aż II liga + szereg atrakcji. Więc przyznasz chyba, że wyniki frekwencji o której mowa w 3. klasie rozgrywkowej jest i tak wynikiem bardzo dobrym. @Luks - szukam negowania słów Prezesa i nie mogę ich odnaleźć. Pan Prezes Wierzbicki wspomniał o zapewnieniu kosztów od zaplecza funkcjonowania sekcji (przejazdy, diety na wyjazdach, opłaty sędziowskie), ja natomiast o kosztach organizacji samego zespołu (np. stypendia). Również w kwestii biletów racji nie masz. Poza tym, dzięki za troskę w kwestii mojej wiedzy z zakresu marketingu i pr - z pewnością wiele przede mną ale z chęcią poznam Twoje osiągnięcia zanim przedstawię swoje, bo pisać mocne zdania pod anonimowym nickiem potrafi każdy, prawda? PS. Zachęcam do zaprzestania "hejtingu" i przepychanki, a skupienia się nad sednem tego artykułu. To piękny rok dla szczypiorniaka w naszym województwie. Do kompletu brakuje tylko medalu w Puławach. Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej Projektu http://www.graolublin.ca-team.pl/ i fanpage http://www.facebook....AZSUMCSHandball Pozdrawiam, Tomasz Lewtak
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: