Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto ponownie dokapitalizuje SPR Lublin

Utworzony przez kazio, 21 maja 2012 o 15:14
Raport NIK to nic, jakie zadłużenie 1,2 mln - miasto umorzy i dodatkowo dokapitalizuje spr jaja jakieś? To nic, że zarząd klubu zataił działania egzekucyjne ZUS i US czytamy - nic to haha, jaja jakieś Jak w tym kraju może być dobrze i ludzie mają szanować prawo? Czy jeżeli Pan X nie zapłaciłby kiedyś podatku za psa, dostałby wtedy dotacje z miasta od Żuka na pewno tak haha? Lublin nie chce oddawać kasy za niesłusznie pobrane 500 zł za kiedyś wydawane KARTY POJAZDU tylko trzeba się z nimi sądzić dopiero wtedy oddają! Taka to uczciwość!! Inne miasta oddają i nawet nie dyskutują. Dlatego Lublin tak wygląda jak wyglądał 20 lat temu :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent pokazał właśnie, że można nie płacić podatków, opłat za wodę, biletów MPK itp.. Może jakoś to wszyscy wykorzystamy; np. wszyscy którzy zostali ukrani mandatem za złe parkowanie powinni, powołując się na casus SPR wystąpić o umorzenie kary. To samo dotyczy podatku od nieruchomości czy opłat za psa. Tylko dlaczego ma problemy z prawem Pan Dyrektor J., który umorzył opłaty z tytułu renty planistycznej? Może Prezydent wystąpi do Prokuratury o umorzenie postępowania?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
za podobny numer ale zdecydowanie mniejszy bo około 70 tysięcy w Motorze jest prokurator
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Motor też ma dostać 200 tys. z naszych podatków. Zgadzacie się ? Zamiast np. zajęć rekreacyjnchy w szkołach? Bo tyle mniej więcej w tym roku miasto przeznaczy na ich dofinansowanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej to aby wam, konkretnie piszącym tu podatnikom, oddano te pieniądze i przy okazji zamknięto wszystkie muzea, stadiony itd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: