Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin, dzisiaj o godz. 18

Utworzony przez MKS, 30 października 2013 o 08:20
Joanna Drabik a nie Sabina -.-
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wreszcie ktoś napisał coś o dzisiejszym meczu. Już myslałem, ze nikogo on nie interesuje. Nawet na stronach faklubu nie ma ani słowa. zreszta na tych stronach nie ma ani słowa o 2 waznych - z ostatniego tygodnia- decyzjach. Zmiany na ławce trenerskiej. Pewnie nikogo to nie obchodzi?
0
Dzyń, dzyń - jedyny Kandydat  poważny z Polski czeka na telefon z Lublina !   cyt. : " Paweł Tetelewski, szkoleniowiec rozwiązanego KSS-u Kielce wraca do pracy            w Vive Targach Kielce. Były zawodnik kieleckiej drużyny został trenerem            grajacych w drugiej lidze Vive Targów II.            Jak sam przyznaje, jego usługami zainteresowane były dwa kluby kobiecej Superligi oraz                  jedna drużyna z męskiej I ligi. Wszystkie propozycje jednak odrzucił. - Nie były to oferty powalające na kolana. Mam pracę, rodzinę i małe dzieci, więc jeszcze za wcześnie żeby jechać w Polskę i rzucać wszystko dookoła - kończy. Jego drużyna ligowe rozgrywki rozpocznie pod koniec września."  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: