Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sabina Włodek: Atakować lubi każdy, a bronić niekoniecznie

Utworzony przez Troskliwy Żuraw, 16 sierpnia 2011 o 16:44
Cieszy nas wypowiedź Sabiny i forma części Zawodniczek ! Prosimy jednak o wieści nt. spłaty zadłużenia wobec Zawodniczek i Kadry oraz ewentualnego pozyskana Sponsora/Sponsorów !!! Czekamy na zajęcie stanowiska przez Ratusz ! Co ze stroną internetową Klubu - chyba już czas ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mnie nie cieszy wypowiedź i działanie Pani Sabiny. Niestety, przez ostatnie 4 sezony widać było w działaniu tej i 2 innych Pań wyłącznie własny interes. Czy te Panie dopuściły na parkiet swoje zmienniczki, czy pomogły w zaaklimatyzowaniu się młodszym koleżankom? Nie każda próba wzmocnienia na pozycjach okupowanych przez nie kończyła się awanturą u Prezesa- po co wzmocnienia- przezcież nie ma na to pieniędzy!!! Jesteśmy my!!!, Teraz już pana W. nie ma, wszysko co złe poszło na jego konto ..i hulaj dusza, Ten obecny w całości zdominowany jest przez" 3 muszkieterki", Jedna 2 trenerem , druga menago, trzecia kierownik zespołu. Wypada zmienić nazwę na SPM Lublin. I wszysko było by OK, gdyby w tle był interes klubu a nie własne interesiki, niestety.
0
Bisior mądrze prawisz, piwo dla Ciebie jak tylko wrócisz Układy i układziki rządzą, a tego typu gierki są nieobce również tym paniom....
0
jamjest napisał:
Bisior mądrze prawisz, piwo dla Ciebie jak tylko wrócisz Układy i układziki rządzą, a tego typu gierki są nieobce również tym paniom....
Panowie - po ile Wy macie lat ? układy i układziki były i są wszędzie ! Chcieliśmy mieć Mistrza i Puchary to musiały grać najlepsze ! Przez jakiś czas zabrakło Saby,Izy i Justyny i co się porobiło ( Elblag, Piotrcovia) Ale to juz przeszłość - jeśli mamy ochotę ponarzekać dalej to teraz pomóżmy - bo będzie za późno !!!
0
Gość napisał:
Panowie - po ile Wy macie lat ? układy i układziki były i są wszędzie ! Chcieliśmy mieć Mistrza i Puchary to musiały grać najlepsze ! Przez jakiś czas zabrakło Saby,Izy i Justyny i co się porobiło ( Elblag, Piotrcovia) Ale to juz przeszłość - jeśli mamy ochotę ponarzekać dalej to teraz pomóżmy - bo będzie za późno !!!
A może jednak mają rację bez względu na wiek? Jakoś tak sie składa, ze żadna zawodniczka nowa, młoda nie mogła sie do zespołu przebic. A taka Kasia to zmarnowała kilka lat i karierę czekając na swoje 5 minut w meczu. A z Olkuszem, Kielcami, jelfą o mistrza się nie walczyło. a dziś- jak widzębyłą zawodniczkę wiszącą cały mecz przy uchu prezes a w przerwie przy uchu innego decydenta to coś nie tak. ale zobaczymy czy w te układziki jakiś sponsor się wmanewruje.
0
Bisior - czemu takie uwagi dopiero teraz? Czy nie lepiej było z takimi sprawami uderzyć wczesniej?
0
Chciałbym tylko sprostować- ten Bisior to nie jest prawdziwy bisior. To jakaś popierduła jest nie bisior. Nie wiem kim jesteś ale nie podobasz mi sie, buszmenie!
0
Wyajśnić pragnę, że swój wpis uczyniłem w przypływie emocji a nie przemyśleń. Przemyślenia przyszły później a potwierdził je sms od prawdziwego, radykalnego ale tylko w słuszłych sprawach Bisiora.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: