Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciech Zydroń został odsunięty od treningów z zespołem Azotów Puławy

Utworzony przez zyga, 20 stycznia 2012 r. o 14:44
A za co ma brać niby kasę , sieje ferment w drużynie ,srednia bramek 2 na mecz wielka gwiazda , dawno powinni go sprowadzić na ziemię, facet ma nas daleko w powazaniu a tu wiekie żale ,grasz zarabiasz a nie stroisz fochy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to co robi ten durny prezent,to kpiny,powinnismy my kibice wszyscy zareagować,bo robi co chce z najlepszymi zawodnikami.Tnie pieniądze zawodnikom, za wszystko,ile można to znosić.Jak można tak postępować z takim zawodnikiem,który tyle zrobił dla naszego klubu.A z tego co słyszałem, cięcia w przypadku Zygi są już od czerwca zeszłego roku,od operacji.Witaszek won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...prezes oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekamy na,,walne''w klubie,które zawsze się ukrywa przed mediami.Prezes powinien się wytłumaczyć z pewnych decyzji i to nie tylko personalnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczenie Zarządu Klubu Sportowego "Azoty-Puławy" Zarząd Klubu Sportowego "Azoty-Puławy" informuje, że w związku z oświadczeniem Wojciecha Zydronia złożonym na posiedzeniu Zarządu w dniu 11.01.2012 r. o chęci zmiany barw klubowych w miesiącu styczniu bieżącego roku, do czasu pisemnego złożenia propozycji warunków odejścia przez Zawodnika odsunął Go od treningów. Tomasz Puszka Rzecznik prasowy KS "Azoty-Puławy" Zarząd Klubu docenia zasługi Wojciecha Zydronia i zdaje sobie sprawę z tego, ile dla Klubu zrobił. Zawodnik został odsunięty od treningów, by mógł spokojnie zastanowić się nad swoją przyszłością i by uchronić go przed ewentualną kontuzją. Proszę, by Kibice wszelkiego rodzaju opinie i pytania kierowali na mojego maila tomasz.puszka@onet.pl. Przekażę je Zarządowi i udzielę żądanych informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...