Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłębie Lubin - SPR AZS Pol Lublin, w piątek o godz. 20.30 decydujący mecz o złoto

Utworzony przez serotonin, 19 maja 2011 r. o 18:45
Mam nadzieję, że dziewczyny zagrają w piątek tak jak w Lublinie w weekend i po raz kolejny ucieszą mnie niesamowicie. Trzymam kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny wierzę w Was. Pokazcie całej Polsce, że bez pieniędzy i wsparcia sponsorów potraficie graćw piłkę ręczną. Niech to będzie piękne pożegnanie piłki recznej w Lublnie. Bo chyba do tego dążą władze Lublina. Tzymam kciuki za złoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie gdzie w Lublinie można obejrzeć mecz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do Kamil" Wiem,ze w Basketonie mozna obejrzec. Jest zrobiona rezerwacja na kilka stolikow dla tych ktorzy nie mogli pojechac do Lubina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę na Zagłębie i wygraną Lubina. Oby wreszcie skończyła się ta farsa emetytek z spr i aby wreszcie Polska piłka ręczna zaczęła się rozwijać! Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moźe zrobić parafiadę o mistrzostwo polski ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I stało się Montex przegrał najważniejszy mecz w sezonie. Po takich przejściach tylko i aż vicemistrzostwo. Nie ma co płakać trzeba wyciągnąć wnioski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny jesteście WIELKIE. Dziękuję za 17 lat wrażeń mimo że ma 23 lata to zawsze wiernie dawałyście mi radość z WASZEJ wspaniałej gry. Opuszczamy Lubin i dalej do przodu po następny tytuł... MonteX go, go, go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...