Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłębie Lubin - SPR AZS Pol Lublin, w piątek o godz. 20.30 decydujący mecz o złoto

Utworzony przez serotonin, 19 maja 2011 o 18:45
Mam nadzieję, że dziewczyny zagrają w piątek tak jak w Lublinie w weekend i po raz kolejny ucieszą mnie niesamowicie. Trzymam kciuki !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziewczyny wierzę w Was. Pokazcie całej Polsce, że bez pieniędzy i wsparcia sponsorów potraficie graćw piłkę ręczną. Niech to będzie piękne pożegnanie piłki recznej w Lublnie. Bo chyba do tego dążą władze Lublina. Tzymam kciuki za złoto.
0
Czy ktoś wie gdzie w Lublinie można obejrzeć mecz?
0
"Do Kamil" Wiem,ze w Basketonie mozna obejrzec. Jest zrobiona rezerwacja na kilka stolikow dla tych ktorzy nie mogli pojechac do Lubina.
0
Liczę na Zagłębie i wygraną Lubina. Oby wreszcie skończyła się ta farsa emetytek z spr i aby wreszcie Polska piłka ręczna zaczęła się rozwijać! Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie Zagłębie
0
moźe zrobić parafiadę o mistrzostwo polski ???
0
I stało się Montex przegrał najważniejszy mecz w sezonie. Po takich przejściach tylko i aż vicemistrzostwo. Nie ma co płakać trzeba wyciągnąć wnioski...
0
Dziewczyny jesteście WIELKIE. Dziękuję za 17 lat wrażeń mimo że ma 23 lata to zawsze wiernie dawałyście mi radość z WASZEJ wspaniałej gry. Opuszczamy Lubin i dalej do przodu po następny tytuł... MonteX go, go, go
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: