Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawa dla "dzieciaków" z Rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna kompromitacja i niech nikt nie pisze, że walczyli dzielnie. Przecież sportowo to jest jedna klas różnicy na korzyść Avii, ale mentalnie to Avia jest w przdszkolu, maja charakter kilkuletnich dzieci. Jak słabą drużyna jest AKS pokaże turniej mistrzów. Dla nich sukceasem będzie ugranie choćby jednego seta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli juniorzy , na 5 meczów , wygrywają z seniorami trzy, to są lepsi. A tak na marginesie - z kim , z czym i w jakim celu , mieliby grajkowie z Avii , awansować ??? Czy nie lepiej mieć spokojniejsze, klawe życie , w tzw. II lidze ? Potrzeba mniej wysiłku ,a pieniądze praktycznie te same. Przyszłość siatkówki , to m.in. właśnie młodzież z Rzeszowa. Dopóki tzw. zarząd klubu ,z miasta śmigłowców , tego nie zrozumie , to długo jeszcze poczekamy na awans. A może nadszedł czas gruntownych zmian ?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na meczu byłem i widziałem wszystko!!! Rzeszów wygrał dzięki sędzinie i dzieki kibicom którzy zaczęli dopingować Sovię od 3 seta !!! W 4 secie Kuba Guz zdobył asa na wage wygranego meczu a sędzina pokazała aut. Cała hala widziała że było boisko i sędzia pomocniczy i sędzia liniowy pokazał a ona aut !!! A gdy wychodziłem z hali tyłem szedlem koło okna gdzie był pokuj sędziów i sędziowie bluzgali na sędzine gdzie ona się rozpłakała. KOBIETY NIE POWINNy MIEĆ TAKIEJ ROBOTY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadek napisał:
Na meczu byłem i widziałem wszystko!!! Rzeszów wygrał dzięki sędzinie i dzieki kibicom którzy zaczęli dopingować Sovię od 3 seta !!! W 4 secie Kuba Guz zdobył asa na wage wygranego meczu a sędzina pokazała aut. Cała hala widziała że było boisko i sędzia pomocniczy i sędzia liniowy pokazał a ona aut !!! A gdy wychodziłem z hali tyłem szedlem koło okna gdzie był pokuj sędziów i sędziowie bluzgali na sędzine gdzie ona się rozpłakała. KOBIETY NIE POWINNy MIEĆ TAKIEJ ROBOTY !!!
a jak by płakała to sędziowie by się rozpłakali, a sędzia pomocniczy i liniowy pokazali aut, a ona boisko . ble, ble, ble ,...... A jak by wygrali to by wygrali .Tylko w jakim celu ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba byles na innym meczu a rozplakac się mogła na Twój widok :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...