Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia Świdnik – Cukrownik Lublin 3:1

Utworzony przez Gość, 24 lutego 2013 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Czyżby mała zadyszka Avii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie zadyszka. Po prostu trener dawał szansę na grę zawodnikom rezerwowym. W drugim secie pojawiła się praktycznie pierwsza szóstka i była o klse lepsza co widać po wyniku. Opis meczu niesamowice obszerny, widze że dziennikarz mocno sie namęczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WP9 napisał:
To nie zadyszka. Po prostu trener dawał szansę na grę zawodnikom rezerwowym. W drugim secie pojawiła się praktycznie pierwsza szóstka i była o klse lepsza co widać po wyniku. Opis meczu niesamowice obszerny, widze że dziennikarz mocno sie namęczył.
Ciekawy jestem w jakim składzie grała Avia w III i IV secie. Na meczu nie byłem ale wygląda na to że świdniczanie mogli stracić punkt we własnej hali i to z zespołem który jeszcze nie wygrał. Czy to nie początek słabszej gry Avii w końcowej fazie rozgrywek? Historia czasami lubi się powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego nie ma co chodzic na mecze AVI jesli trener "jarosz" mowi swoim zawodnikom na silowni robcie co chcecie i tak jeden gra w gierki na telefonie,drugi godzine gada przez ten telefon,a w koncowej fazie sezonu przypadkiem przegrywaja najwazniejsze mecze to lepiej niech ten klub sie rozpadnie,a hale z czasow PRLU zburza spokoj bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy już lamentujecie. Avia nie przegrala zadnego meczu w tym sezonie,starcila raptem seta z Cukrownikiem i wy juz mowicie o odpuszczaniu. Niektórym to chyba nigdy się nie dogodzi. Widziales na oczy to o czym piszesz (mowa tu o siłowni)? Pewnie nawet nie znasz zawodników, bo mogę wywnioskowac, ze nie chodzisz na mecze. Powiedz kiedy widziales to zdarzenie, kto niby robil co chcial. Jeszcze jedno nazwiska piszemy z dużej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...