Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia Świdnik spadła do drugiej ligii siatkarzy

Utworzony przez Kibic siatkówki., 19 kwietnia 2015 r. o 19:10 Powrót do artykułu
Smutek i rozgoryczenie.Mam głęboką nadzieję,że miasto i WSK wezmą w swoje ręce mój kochany klub i przede wszystkim wybiorą całkowicie nowy i bardziej rozgarnięty zarząd.Świdnik kocha siatkówkę,ale co z tego skoro poziom nędzny.Z całym szacunkiem do juniorów którzy właśnie zaznali degradacji.PozdrAVIAm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj tam jest sport gdzie sa pieniadze   na II lige  tez beda potrzebne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu, wielu lat świdnicka siatkówka była sportową wizytówką miasta. Zwalanie wszystkich niepowodzeń na brak środków finansowych mnie całkowicie nie przekonuje. Co jest ze szkoleniem zaplecza. Od czasów Mieczysława Rżędzickiego młodzież Avii nie odniosła chyba żadnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej. Myślę że jednym z powodów jest stawianie na zawodników z importu a nie na swoich wychowanków. Wydaje mi się, że skoro miasto finansuje sport młodzieżowy, to warto dać im szansę gry w rozgrywkach seniorskich. W przeciwnym razie szkolenie młodzieży jest tylko sztuką dla sztuki Dotyczy to szkolenia zarówno chłopców jak i dziewcząt, które szkolone w Świdniku grają dla kogoś innego. Może warto się nad tym zastanowić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Kęt a nie Kętów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy ludzie tu wypisują rózne rzeczy a nie wiedzą w czym tkwi problem. Najeżdżacie na zarząd i to jest jedyny argument. Wiem że zarzad to banda popaprańców i ich nie bronie w tej chwili ale problem też leży w zarządzie Augusty Westland. Pan P.Sadowski wstrzymał pieniądze które były dawane na siatkówkę i to też jest powód dla którego Avia wygląda jak wygląda. Z drugiej strony ja rozumiem że nikt nie da pieniędzy ludziom którzy nimi nie potrafią dysponować ( mówię tu o przekazaniu pieniędzy zarządowi Avii). Jak by komuś zależało na tym w Świdniku to dawno by zakasał rękawy i zrobił by co trzeba z sekcją siatkówki a nawet z całym sportem w mieście. Teraz trzeba być dobrej mysli i modlić się żeby Avia przystąpiła do rozgrywek II ligi.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez bazy nic nie powstanie na poziomie II ligi (świadomie 2 ligi krajowej liczac od góry) . Baza sportowa musi byc finansowana i utrzymywana przez gminę.  Sala w szkole nr.7 ( nawet jeśli duża i ladna) nie jest w stanie zapewnić czasu na dwa treningi pierwszego zespołu ( szkoła ma inne zadania ) ,co jest regułą na tym szczeblu rozgrywek. Nie wspominajac o szkoleniu młodzieży (skrzaty, krasnale bawią się w siatkówkę w szkole, ale kadeci i juniorzy nie maja sie gdzie podziać). Gimnazjum nr.1 ( siatkarski SOS, trener od lekkoatletyki!! ) ma salę sportowa o wymiarach takich , że nie może być ona dopuszczona do rozgrywek tenisa stołowego (nie obrażając tej dyscypliny). Obecnie tylko dzieciaki szkolone w szkole nr.7 ( klasy 1-6) osiągają wyniki na imprezach krajowych, ale potem nikną. Szkoda ich i zapału zaangażowanych osób . Oczywiście do tego dochodzi kasa, kasa a raczej jej brak i preferencje skierowane na inne dyscypliny sportu (w Świdniku na utrzymanie boiska, i pilkarzy grajacych w 4 lidze krajowej przeznaczone jest prawie 3 razy więcej środków niż na siatkówke, nie licząc inwestycji w boisko - które nawiasem kosztowało więcej niz baseny i hala na ul.Łabędziej, podobnie jest w Lublinie)   powodują upadek siatkowki na lubelszczyznie. Upadły już dawno AZS, Cukrownik, Fryderyk, Szóstka Biłgoraj, a teraz upada Avia .  Nie ma co się łudzić, że dotychczasowy sponsor (AGUSTA) dołoży jak wygra przetarg , nie dołoży bo firma (zewnętrzna) związana z biznesem wojskowym ma inne cele. Innych sponsorów w Świdniku nie widać ( taki mamy klimat !! ) więc perspektyw także nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego gromie (autor tekstu) masz dzien na zmiane zdjecia do tekstu...wstawiasz fotke z ludzmi ktorzy nie maja ze spadkiem nic wspolnego a nawet nie graja w tym klubie!! Juz pare razy tak bylo...nie mam ochoty byc identyfikowany z jakims spadkiem do 2 ligi...depczesz moj wizerunek a za to mozna beknac...masz jeden dzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z obecnym zarządem i pseudo działaczami mocno osadzonymi w minionej epoce nie wróżę klubowi nic dobrego. Jeśli nie dokona się rewolucja w zarządzie i na czele nie stanie ktoś obdarzony zaufaniem sponsora (Agusta) to siatkówka w Świdniku może istnieć co najwyżej na III-ligowym poziomie. Na temat nieprofesjonalizmu, nieudolności czy zwykłego chamstwa pana Romana L. można napisać i powiedzieć bardzo dużo. O pozostałych nie wspomnę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego gromie (autor tekstu) masz dzien na zmiane zdjecia do tekstu...wstawiasz fotke z ludzmi ktorzy nie maja ze spadkiem nic wspolnego a nawet nie graja w tym klubie!! Juz pare razy tak bylo...nie mam ochoty byc identyfikowany z jakims spadkiem do 2 ligi...depczesz moj wizerunek a za to mozna beknac...masz jeden dzien
...przecież autor nie ma innego zdjęcia poza tego ze starą halą .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym zdjęciem,to faktycznie kiszka.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...