Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego co wyczytałam na stronie Skry to do Lublina nie przyjedzie Kurek, Wlazł, Winiarski, Falasca, Pliński...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sorki nie doczytałam... było napisane.
0
olali tubtin
0
Nie pojawią się wymienieni siatkarze, a dziennik milczy!! Ich nieobecność wynika z tego, ze to turniej charytatywny czy z tego, ze jest to Lublin - Polska B?! GRATULUJĘ!
0
hahaahha "I ostatecznie drużyna z Bełchatowa zagra w Lublinie bez: Mariusza Wlazłego, Daniela Plińskiego, Bartosza Kurka, Miguela Angela Falaski oraz Michała Winiarskiego." Jakby wcześniej o tym było wiadomo to na bank nie wyprzedali by tak szybko biletów ale i tak pewnie by poszły po tym co przeczytałem to już tak nie żałuje ,że nie mam biletu ;D
0
Ręce mi opadły jak to zobaczyłam. Oszustwo jedno wielkie! Jak niby mieli ustalać skłądy dopiero we środę skoro drużyny już dziś wyjeżdżają! Pan ze Skry dopiero dziś uznał, że to jest kiepsko termin?! OSZUSTWO! KPINA! Gdyby nie to, że jest to mecz charytatywny żądałabym zwrotu pieniędzy!
0
Ale ściema - jedno wielkie oszustwo !!! Już teraz wiadomo dlaczego biletów nie było w kasach a składy ujawniono dzisiaj - proste wtedy nie było by freekwencji 1 Wstyd - wpółczuję Tomaszowi Wójtowiczowi !
0
ale ściema, jestem zawiedziony że gwiazdki ze SKRY olały sprawę, mam ich w duie od dzisiaj. Nalezy pemiętać że impreza jest przede wszystkim dla Tomka Wójtowicza i Lecha Łaski a nie dla gwiazdek ze SKRY.
0
Najlepsi zawodnicy ze Skry nie przyjadą, ale trzeba się z tym jakoś pogodzić. Ja też miałam ogromną nadzieję, że pojawią się u nas, ale Plus Liga jest ważniejsza i musicie to zrozumieć. Myślę, że w innym terminie nie odmówili by nam i oni
0
To są zawodowcy i powinni grać. Ale to nie wina zawodników. Za nich decydują właściciele klubów bo to oni im płacą. Nie miała ochoty grać Skra to trzeba było zaproponowac innym. Wstyd panie Piechocki.
0
"Nie będzie za to okazji, żeby podziwiać najlepszych graczy z Bełchatowa. – To nie był dla nas sprzyjający termin, dziwnie wygląda także mecz towarzyski z przeciwnikiem, z którym już za tydzień zmierzymy się w walce o finał PlusLigi. Ale nie mogliśmy odmówić ani Lublinowi, ani dwóm wielkim siatkarzom, którzy organizują tam swój benefis – powiedział na oficjalnej stronie internetowej Skry prezes Konrad Piechocki." Nie był sprzyjający termin dla Skry - ale dla Jastrzębskiego tak?? - sr..nie w banie!! panie prezesie!! Pewnie że dziwnie wygląda taki mecz, ale można było pomieszać skład 1 i 2 "szóstki" i też by dziwnie mecz wyglądał, ale kibice byli by usatysfakcjonowani. Nawet jakby: Wlazły, Kurek czy Winaiarski pojawili się tylko np. w jednym secie. Szkoda jednak że Pan nie odmówił!!! Może wtedy zamiast drugiego (trzeciego??) "garnituru" Skry, nie odmówiły by zespoły np.: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovia Rzeszów lub Delekta Bydgoszcz w "wydaniu" pierwszej szóstki. Jedynym rozgrzeszeniem "gwiazdek" może być fakt, że parkiet na Globusie nie jest dostosowany pod profesjonalną siatkówkę (nikt podczas projektowania nie przewidział, że siatkówka na najwyższym poziomie może zagościć w Lublinie!!!) Cóż..... pójdziemy zobaczymy.
0
ludzie o co wam chodzi ? na pare dni przed półfinałami wolą nie ryzykować kontuzjami w zespole...
0
ktosiu napisał:
ludzie o co wam chodzi ? na pare dni przed półfinałami wolą nie ryzykować kontuzjami w zespole...
równie dobrze mogą złapać kontuzje na treningu, bo ten mecz to miał być taki trening. Chodziło głównie żeby Wyszedł Kurek i Wlazły zagrali seta i wbili pare gwoździ, chętnie zobaczyłbym to na żywo, ale gdzie takie gwiazdy będą jechać do Lublina....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: