Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cukrownik Lublin awansował do II ligi siatkarzy

Utworzony przez Gość, 5 kwietnia 2011 o 20:14 Powrót do artykułu
20 czy 25 tysięcy złotych to koszt II ligi? Jaka ta siatkówka jest tania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
20-25tys.zł ?? Pod jednym warnunkiem ,że zawodnicy zgodza sie grac za darmo :PP
0
Panie redaktorze. Pisząc informację to należy sprawdzić fakty. Jeżeli Pan podaJE, że na prowadzenie II ligi wystarczy zamknąć budżet 20-25 tys. złotych , to śmiem twierdzić że nie ma Pan jakiejkolwiek wyobraźni i poczucia dzisiejszych czaSów . Zwłaszcza w sporcie. W takiej sytuacji nie pisz Pan takich bzdur, bo czytają to ludzie znający się na sprawie. Jeżeli 20-25 tys. zł. wystarczy na II ligę siatkówki, to niniejszym informuję , że natychmiast zgłaszam wyłączność i sponsoruję Cukrownika. TROCHĘ WYOBRAŹNI I ODPOWIEDZIALNOŚĆI.
0
niech dzialacze pomyślą o zawodnikach a nie o sobie a bedzie OK
0
jeżeli juz to 200 tys. Redaktor zjadł jedno 0 . Mała pomyłka:P
0
finanse to czuły punkt jak widać i słychać 20-30 może 50 możliwe ...... a przede wszystkim trzeba utrzymać II ligę to jest istotą sprawy
0
Od najmłodszych lat interesuję się siatkówką. Jako licealista próbowałem swych sił w lubelskim MKS (bez większych sukcesów), oczywiście kibicując lubelskim zespołom. Od ponad dwudziestu lat mieszkam w Rzeszowie i mam okazję systematycznie oglądać mecze Resovii. Będąc w ostatni weekend w Lublinie, oczywiście wybrałem się na mecze Cukrownika. Byłem zszokowany warunkami w jakich rozgrywane są mecze siatkówki, zarówno dla zawodników ale tak samo dla kibiców. Dziwiłem się nawet, że sędziowie dopuścili do gry w takich warunkach. Zbudowany byłem natomiast postawą zawodników, którzy jak się dowiedziałem, są wychowankami klubu co obecnie należy do wyjątków i którzy do upadłego walczyli o ten awans. Nie byłem niestety zbudowany "zainteresowaniem" lubelskich mediów. Siedziałem blisko kibiców z Trzcianki, którzy byli ze swoim reporterem radiowym, przekazującym na żywo informacje do lokalnego radia. Załamałem się całkowicie, kiedy wyjeżdżałem w poniedziałek do Rzeszowa. Kupiłem Dziennik gdyż pani kioskarka poleciła go, że jest tam "dużo sportu", chcąc poczytać na temat awansu siatkarzy. Żadnej wzmianki na ten temat, jak by Lublin miał dziesiątki zespołów ligowych i zabrakło miejsca na informację o jakimś tam awansie do II ligi. Zamieszczenie tej informacji w środowym numerze traktuję jak podanie czerstwych bułeczek na śniadanie. Zastanawiam się czy Lublin to sportowa Polska B czy już C.
0
Osoba o nicku rzeszowiak stwierdziła Fakty niestety są one brutalne i biją w oczy. W gazetach można czytać o ligach okregowych 5, czy 4 w piłkę nożną a o awansie i powrocie do 2 ligi po 3 latach nie. Przecież siatkówka u nas w Lublinie się rozwija i trzeba ją promować! To wielki sukces dla Lublina awans do 2 ligi to ciężka i mozolna podróż. A w Lublinie jest wiele osób które chętnie po oglądało by mecze Siatkówki ale nigdzie o tym nie da sie przeczytać, Nikt nie robi nic w tej sprawie!! Myślę ze jak by Hala Cukrownika była wieksza również była by pełna.
0
Nie wspominając już o magazynie sportowym na tvp info. W niedzielę była II liga, ale nie w piłkę nożną, w pingla! była wspinaczka squash, a o awansie było dwa zdania. O Sobieskim i Polibudzie to wogóle mowy nie było. Dziwię się, że chcę im się zasuwać to Zamościa i robić materiał o tenisie stołowym, czy squashu i wspinaczce w lublinie, które nikogo nie interesuje, poza małą społecznością.
0
Faktycznie na tvp info były dosłownie dwa zdania. Na szczęście w Kurierze i Nowym Tygodniu napisali trochę więcej ito już w poniedziałek.
0
w magazynie sportowym z 24 kwietnia było sporo o Cukrowniku:) Magazyn sportowy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: