Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Ryś nowym trenerem Avii Świdnik

Utworzony przez Aneta, 7 lutego 2011 r. o 20:30 Powrót do artykułu
Nareszcie.Martwi mnie że Lemieszek został 2 trenerem.Dawo trzeba było to zrobić a nie czekać na koniec sezonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm już to kiedyś przerabialiśmy - jakieś dwa czy trzy lata temu... i co? wtedy Lemiech wrócił na swoje miejsce... mam nadzieję, że teraz do tego nie dojdzie... dość patałaszenia!!! niech w końcu zaczną grać w siatkówkę a nie w dwa ognie i niech zasłużą na tą kasę którą klub im płaci! albo obciąć po połowie pensji i jak zaczną wygrywać to płacić im więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam Lemieszek winny albo Wojciechowski ??? oni graja? To zawodniczy maja zapier.... !!! Dobrze ze sa tacy ludzie jeszcze w Świdniku że chcą coś zrobic dla sportu w tym miescie !!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem nie leży w szkoleniu czy trenerze . Organizacja i finanse są na poziomie lat dawno minionych. Nie sztuką jest "zarządzanie' , gdy są (łatwe) pieniądze z "PZL". Teraz się to skończyło. Tu potrzeba ludzi z głową do prowadzenia interesu. Jeżeli tacy się nie znajdą , proponuję zająć się w Świdniku, szkoleniem młodzieży. Ten marazm już się znudził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty kolego jesteś naiwny!. Trener podpisując umowę powinien miec świadomośc ciązacych na nim obowiązków. A prawda jest taka, że ani Lemieszek czy szczególnie Wojciechowski nie posiadaja wiedzy i autorytetu aby prowadzic drużyny na poziomie określonym przez zarzady klubów. Lecz to nie oni są głownymi winowjcami, tylko nieudolni działacze klubów.Myślę, świdnicki sport zbliża się do dna!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...