Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe czy jak ktoś ma identyczne imie i nazwisko to ma bilet gratis?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Empikach już w poniedziałek w południe nie było śladu po biletach. Jak zwykle Sztandar Ludu nie jest na bieżąco.
0
A konkurs?gdzie?.................
0
Bilety bez problemu można kupić na stronie kupbilet, jest jeszcze sporo
0
Może warto było napisać, że trenerem mistrza Polski Resovii jest Andrzej Kowal, długoletni zawodnik świdnickiej Avii i kandydat do funkcji trenera kadry narodowej.
0
ciekawe czy jak ktoś ma identyczne imie i nazwisko to ma bilet gratis?
Masz na myśli syna, który chyba też nosi imię Tomasz, bo nazwisko to na pewno Wójtowicz.
0
Benefis to tylko zabawa, czy Lublina naprawdę nie stać na jakiś mecz międzypaństwowy? Pamiętam jako dwunastolatek byłem z ojcem na meczu Polska - USA. Od tego czasu takiego meczu w Lublinie nie było, ....  a  ja już jestem dziadkiem. Mam nadzieję że dożyję i pójdę kiedyś na mecz ze swoim  wnukiem (oby nie z prawnukiem).
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: