Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe czy jak ktoś ma identyczne imie i nazwisko to ma bilet gratis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Empikach już w poniedziałek w południe nie było śladu po biletach. Jak zwykle Sztandar Ludu nie jest na bieżąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konkurs?gdzie?.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety bez problemu można kupić na stronie kupbilet, jest jeszcze sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto było napisać, że trenerem mistrza Polski Resovii jest Andrzej Kowal, długoletni zawodnik świdnickiej Avii i kandydat do funkcji trenera kadry narodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy jak ktoś ma identyczne imie i nazwisko to ma bilet gratis?
Masz na myśli syna, który chyba też nosi imię Tomasz, bo nazwisko to na pewno Wójtowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benefis to tylko zabawa, czy Lublina naprawdę nie stać na jakiś mecz międzypaństwowy? Pamiętam jako dwunastolatek byłem z ojcem na meczu Polska - USA. Od tego czasu takiego meczu w Lublinie nie było, ....  a  ja już jestem dziadkiem. Mam nadzieję że dożyję i pójdę kiedyś na mecz ze swoim  wnukiem (oby nie z prawnukiem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...