Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie trener miał winę że tak grają! To po prostu oni nie potrafią grać! Jak utrzymają się w tej lidze to będzie jak cud nad Wisłą))) Mam nadzieję, że wreszcie spadną i będą grać tam gdzie ich miejsce a sponsor przestanie dawać kasę na te miernoty bo szkoda.Lepiej pracownikom dołożyć to do pensji!!! Jeżeli się utrzymają a trener nie wyrzuci 70 procent składu to już w ogóle bedzie kpina!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
To nie trener miał winę że tak grają! To po prostu oni nie potrafią grać! Jak utrzymają się w tej lidze to będzie jak cud nad Wisłą))) Mam nadzieję, że wreszcie spadną i będą grać tam gdzie ich miejsce a sponsor przestanie dawać kasę na te miernoty bo szkoda.Lepiej pracownikom dołożyć to do pensji!!! Jeżeli się utrzymają a trener nie wyrzuci 70 procent składu to już w ogóle bedzie kpina!!!!
"janek" ! Myślenie nie boli . Co do jednego zgoda . 70-80% składu , to miernoty . Dorzuciłbym do tego jeszcze marazm organizacyjny , sterujących tym klubem-sekcją. Ale cóż , "tak krawiec kraje , jak mu materiału (i kasy) staje" Kibice siatkówki w Lublinie i Świdniku ,wierzą , że nadejdą lepsze czasy i ludzie . Wtedy kupi się miejsce w PLUS lidze , bo awansować, to już tam nie będzie można .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne jest zachowanie tzw kibiców. Jak trener Lemieszek przegrywał to była jego wina, ale ostatnie porażki to już nie Pana Rysia wina. Niby wszystko poukladal, uspokoil grę itd... Tylko co się dzieje w drużynie na boisku jak przegrywają sety do 15 czy 16? Dzwia mnie również kontuzje... czemu nagle szpital? Wg mnie kilku siatkarzy to takie panienki, nie można nic krzyknac bo się obrażają. Trzeba tylko lechtac ich ego, "dobry mecz" klepanie po plecach . Śmieszni są. Powinni popracować troszkę z trenerem typu p. Mazur, on by ich wyleczyl z gwiazdorstwa (wtajemniczeni wiedza co miał min Bakiewicz z nim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...