Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Neobus Niebylec – Avia Świdnik 1:3

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 19:55 Powrót do artykułu
Zaraz chwila, Panowie z Wspólnej Sprawy mówili przed sezonem że trener Czarnecki nienawidzi Avii i pociągnie ten zespół na dno. A Avia wygrywa, ja tego nie rozumiem. Wytłumaczcie mi co mam myśleć bo sam nie wiem. Przyszły wyborca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dołożyć trzeba rozpowiadaną przez tych Wspólnych "Świdniczan" bójdę, że Avia licencji nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można powiedzieć że wszystko idzie w dobrym kierunku. Teraz czas na piłkę nożną by drużyna piłkarska mogła walczyć o utrzymanie należy wykonać dużo pracy a przede wszystkim potrzeba wzmocnień. A od 2018\2019 walka o awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak umiejętności samodzielnego myślenia to podstawowa cecha większości polskich wyborców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejterzy proszę was - ŁAPY PRECZ od siatkówki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...