Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brak komentarzy świadczy o tym, że Lublin zapomniał jak na wygląda siatkówka (na żywo nie w telewizji). Smutne to ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam będe bynajmniej chcę być i zabiorę ze soba znajomych )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy bilety będą po prostu wejściówkami czy będą przyporządkowane do konkretnego miejsca na widowni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wejściówkami raczej bo jak zamawiałam bilet to nie można było wybierać sektorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś orientuje się może gdzie w Plazie będą sprzedawane bilety? I czy ewentualnie na kupbilet.pl bilety się drukuje czy gdzies odbiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kup bilet jest taka opcja wydruk własny ) i bd można wydrukowac samemu ) a bilety ja myśle że w empiku bo gdzie by indziej sama nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy JUŻ nie ma biletów, czy to ja mam jakiegoś pecha i kupbilet.pl mi nie działa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie mogę już tam ich kupić... dziwne żeby się tak rozeszły szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one były w sprzedaży od północy w sobote to jest taka możliwośc że ich nie ma albo sie cos zablokowało... polujcie w środe w plazie na te bilety ja też bede tam próbować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie do cholery napisać gdzie w Plazie będą sprzedawane te bilety? Nie chce jak deb*** latać po wszystkich sklepach i pytać gdzie jest sprzedaż biletów. Ruszczie głową redaktorzy pięknej gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie, gdzie mogę wymienić vouchery na bilety???? W Globusie, Empiku czy bezpośrednio przed meczem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiany można dokonywać codziennie od środy tj. 21.03.2012r od godz. 12.00 do 20.00 w centrum handlowym Plaza w Lublinie ul. Lipowa 13, stoisko przy wejściu, I piętro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bomba :/. napisali, że od 10 w poniedziałek, a dostępne od północy w sobotę... gratuluję robienia ludzi w balona! misja zakończona powodzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODKUPIE 3 BILETY NA MECZ W ROZSĄDNEJ CENIE MÓJ NR GG 2203183
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Different styles and designs of new era MLB hats are now available to make your wrist beautiful.The finish, quality and designs you get from new era are really astonishing and you will love them all.You can just enjoy them by ordering new era online online where you get the complete satisfaction and genuine quality at best possible rates.These are now made luxurious and affordable NBA basketball hats to reach out to every budget and range.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieładnie, nieładnie nie dość że źle podana data rozpoczęcia sprzedaży przez internet to jeszcze nieprawidłowe info na temat sprzedaży biletów w punkcie w Plazie, tam tylko mozna vouchery z internetu wymienić na bilety. Swoją drogą co to za chory sposób sprzedawania biletów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODKUPIĘ 5 BILETÓW na mecz, proszę o kontakt GG:31045547
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkupię 2 bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GG 9965019
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkupię 5 biletów gg:23543401
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...