Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tymi latami to coś nie tak, gdyż ostatni mecz w II lidze siatkarze Cukrownika rozegrali w marcu 2007 roku. Przeciwnikiem był zespół WTS Warka prowadzony przez obecnego trenera Szóstki Biłgoraj Pawła Wrzeszcza. Dziesięciolecie istnienia będzie w tym roku obchodzł ZKS Cukrownik Lublin i warto uświetnić ten jubileusz powrotem do II ligi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a wie ktos czy wstęp jest płatny?
0
jest bezplatny
0
Witam, czy ktoś zna skład Cukrownika na dzisiejszym meczu? ; )
0
jest wynik?
0
Pierwszy mecz 3:0 dla Cukrownika. Składy nie znam, gdyż nie byłem na meczu
0
kozi napisał:
Pierwszy mecz 3:0 dla Cukrownika. Składy nie znam, gdyż nie byłem na meczu
0
no i brawo! przylaczam sie do pytania o sklad.
0
Mogę podać jedynie przypuszczalny pierwszy skład, gdyż jak wspominałem nie mogę być na meczach: Bieńko(r), Kępka(ś), Kociuba(p), Kasiura(a), Olejniczek(s), Toborek (p), Skubiszewski (l), ponadto Wolszczak, Szkutnik, Stachyra, Ciszewski, Grzegorczyk, Wieczerniak.
0
jeśli kogoś nie wymieniłem lub są błędy to przepraszam, ale to jedynie moje domysły.
0
kozi napisał:
jeśli kogoś nie wymieniłem lub są błędy to przepraszam, ale to jedynie moje domysły.
dzieki, ciekawe jak teraz Im idzie.
0
Wygrali 3:1:)
0
zna ktoś wynik dzisiejszego meczu?
0
przegrali 2:3, ale i tak zajęli pierwsze miejsce w grupie i to Cukrownik będzie gospodarzem i turnieju finałowego!
0
kozi napisał:
przegrali 2:3, ale i tak zajęli pierwsze miejsce w grupie i to Cukrownik będzie gospodarzem i turnieju finałowego!
nosz k..! ale widać, że walczyli skoro do 2 przerznęli. sklad ten sam, orientujesz sie?
0
witam wszystkich i zapraszam na finałowy turniej o wejście do II ligi siatkówka mężczyzn turniej 1-3 kwietnia hala sportowa ul.Krochmalna 13 / cukrownia/ 01.04.11 CUKROWNIK LUBLIN -MKS TRZCIANKA - GODZ. 16.00 AZS RZESZÓW - SNRS GŁUCHOŁAZY - GODZ.19.00 02.04.11 MKS TRZCIANKA- SNRS GŁUCHOŁAZY - GODZ.16 CUKROWNIK LUBLIN- AZS RZESZÓW - GODZ.19 03.04.11 AZS RZESZÓW -MKS TRZCIANKA - GODZ.10 SNRS GŁUCHOŁAZY - CUKROWNIK LUBLIN - GODZ. 13 WSTĘP WOLNY skład drużyny Cukrownika prawdopodobnie taki BIEŃKO ŁUKASZ-rozgrywający CISZEWSKI ANDRZEJ- rozgrywający KASIURA WOJCIECH-atakujący WIECZERNIAK ARTUR -atakujący TOBOREK ARTUR -przyjmujący KOCIUBA TOMASZ - przyjmujący Kostrzewa WOJCIECH -przyjmujący CZERWIŃSKI WOJCIECH - przyjmujący OLEJNICZAK ADAM - środkowy KĘPKA RAFAŁ -środkowy SZKUTNIK RAFAŁ lub WOLSZCZAK PAWEŁ - środkowi SKUBISZEWSKI KRZYSZTOF - libero PRZYBYWAJCIE
0
wynik ktos zna?
0
a.g.r. napisał:
wynik ktos zna?
0
Cukrownik Lublin - MKS Trzcianka 3:0 a skład ktoś może wie jaki był?
0
mamy II Ligę!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: