Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siatkarze Cukrownika Lublin walczą o awans do II ligi

Utworzony przez Gość, 15 marca 2011 r. o 22:48 Powrót do artykułu
Z tymi latami to coś nie tak, gdyż ostatni mecz w II lidze siatkarze Cukrownika rozegrali w marcu 2007 roku. Przeciwnikiem był zespół WTS Warka prowadzony przez obecnego trenera Szóstki Biłgoraj Pawła Wrzeszcza. Dziesięciolecie istnienia będzie w tym roku obchodzł ZKS Cukrownik Lublin i warto uświetnić ten jubileusz powrotem do II ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie ktos czy wstęp jest płatny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest bezplatny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy ktoś zna skład Cukrownika na dzisiejszym meczu? ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest wynik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy mecz 3:0 dla Cukrownika. Składy nie znam, gdyż nie byłem na meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozi napisał:
Pierwszy mecz 3:0 dla Cukrownika. Składy nie znam, gdyż nie byłem na meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i brawo! przylaczam sie do pytania o sklad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę podać jedynie przypuszczalny pierwszy skład, gdyż jak wspominałem nie mogę być na meczach: Bieńko(r), Kępka(ś), Kociuba(p), Kasiura(a), Olejniczek(s), Toborek (p), Skubiszewski (l), ponadto Wolszczak, Szkutnik, Stachyra, Ciszewski, Grzegorczyk, Wieczerniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli kogoś nie wymieniłem lub są błędy to przepraszam, ale to jedynie moje domysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozi napisał:
jeśli kogoś nie wymieniłem lub są błędy to przepraszam, ale to jedynie moje domysły.
dzieki, ciekawe jak teraz Im idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrali 3:1:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zna ktoś wynik dzisiejszego meczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegrali 2:3, ale i tak zajęli pierwsze miejsce w grupie i to Cukrownik będzie gospodarzem i turnieju finałowego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozi napisał:
przegrali 2:3, ale i tak zajęli pierwsze miejsce w grupie i to Cukrownik będzie gospodarzem i turnieju finałowego!
nosz k..! ale widać, że walczyli skoro do 2 przerznęli. sklad ten sam, orientujesz sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich i zapraszam na finałowy turniej o wejście do II ligi siatkówka mężczyzn turniej 1-3 kwietnia hala sportowa ul.Krochmalna 13 / cukrownia/ 01.04.11 CUKROWNIK LUBLIN -MKS TRZCIANKA - GODZ. 16.00 AZS RZESZÓW - SNRS GŁUCHOŁAZY - GODZ.19.00 02.04.11 MKS TRZCIANKA- SNRS GŁUCHOŁAZY - GODZ.16 CUKROWNIK LUBLIN- AZS RZESZÓW - GODZ.19 03.04.11 AZS RZESZÓW -MKS TRZCIANKA - GODZ.10 SNRS GŁUCHOŁAZY - CUKROWNIK LUBLIN - GODZ. 13 WSTĘP WOLNY skład drużyny Cukrownika prawdopodobnie taki BIEŃKO ŁUKASZ-rozgrywający CISZEWSKI ANDRZEJ- rozgrywający KASIURA WOJCIECH-atakujący WIECZERNIAK ARTUR -atakujący TOBOREK ARTUR -przyjmujący KOCIUBA TOMASZ - przyjmujący Kostrzewa WOJCIECH -przyjmujący CZERWIŃSKI WOJCIECH - przyjmujący OLEJNICZAK ADAM - środkowy KĘPKA RAFAŁ -środkowy SZKUTNIK RAFAŁ lub WOLSZCZAK PAWEŁ - środkowi SKUBISZEWSKI KRZYSZTOF - libero PRZYBYWAJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynik ktos zna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a.g.r. napisał:
wynik ktos zna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrownik Lublin - MKS Trzcianka 3:0 a skład ktoś może wie jaki był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy II Ligę!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...