Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko tak dalej trzymać. Na forum cisza? Jeszcze nie tak dawno pełno było negatywnych opinii. Gdzie się podziali ci malkontenci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra dobra, jak przyjdzie do konca rundy beda same porazki z jakimis kelnerami byle by nie dostac sie do PLSu. I tak jest od zawsze .
0
Guz zagrał bardzo dobrze?? Dziwne... Jak dla mnie był najsłabszym zawodnikiem Avii we wczorajszym meczu, ale chyba jako kapitan ma specjalne względy u trenera Lemieszka, że go nie zmienił.
0
Malkontenci są i ich nie zabraknie a mnie na pewno!Nie będę się podniecał jak wy tymi zwycięstwami bo tak jak już pisałem ta passa szybko się skończy!Trzeba było zagrać o kasę to zagrali.Z Jaworznem już mieli problemy i ci co byli dobrze o tym wiedzą i to widzieli!Zbyt długo w tej czołówce nie będą a druga runda rozgrywek pokaże że nie są w stanie pograć z nikim!
0
Z Jaworznem mieli problemy, bo Jaworzno to nie zespół kelnerów, tylko solidna druzyna, której miejsce na pewno nie odpowiada posiadanym umiejętnościom (Kozioł, Kurian - mówiąc ci coś te nazwiska zawodników drużyny gości?). Poza tym sam trener gości przyznał, że Jaworzno zagrało najlepszy mecz w sezonie, no ale dla ciebie to wciąż okazja do napisania bzdur. To po co w ogóle chodzisz na te mecze? Aha i jeszcze jedno - czy jeżeli w następnej rundzie Avia jednak wciąż będzie częściej wygrywała niż przegrywała to tu na tym forum przypomnisz to co napisałeś w ostatnim akapicie swojego wpisu, uderzysz się w pierś i pójdziesz po pomoc do pana psychiatry, bo "panie doktorze, ja świat tylko na czarno widzę i wszędzie widzę spisek, układ i Bóg wie co jeszcze. I co najgorsze ja się z tym dobrze czuję i nie rozumiem co do mnie inni mówią, żadne merytoryczne argumenty do mnie nie docierają"?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: