Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

treningi

Utworzony przez kiślo, 5 sierpnia 2009 r. o 20:03
witam wshystkich zwolenników siatkówki w lublinie i moje pytanie brzmi nastepująco... czy mozna w jakis sposób sprawdzić sie na treningu cukrownika?? Jestem z włodawy i bardzo bym chciał sie spróbować na treningu a mam 18 lat. Proshe o shybką odpowiedź... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiślo napisał:
witam wshystkich zwolenników siatkówki w lublinie i moje pytanie brzmi nastepująco... czy mozna w jakis sposób sprawdzić sie na treningu cukrownika?? Jestem z włodawy i bardzo bym chciał sie spróbować na treningu a mam 18 lat. Proshe o shybką odpowiedź... Pozdrawiam
treningi są w pon wt i czw o 16.45 w hali cukrowni wejście przez portiernie. Pójdź i zobacz pogadaj z trenerem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiślo napisał:
witam wshystkich zwolenników siatkówki w lublinie i moje pytanie brzmi nastepująco... czy mozna w jakis sposób sprawdzić sie na treningu cukrownika?? Jestem z włodawy i bardzo bym chciał sie spróbować na treningu a mam 18 lat. Proshe o shybką odpowiedź... Pozdrawiam
A więc byłem już na kilku treningach w cukrowniku i naprawdę było git tylko że teraz pracuje w godzinach od 10-19 i nie mam jak chodzic na treningi choc bardzo bym chcial... Może ktoś wie o jakiejś innej dobrej drużynie która trenuje w późniejshych i gra w jakiejs lidze?... moze sobieski trenuje w pozniejshych godzinach?? proshe oi dpowiedz... Pozdro 599 )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UKS Sobieski 46 Lublin prowadzi nabór dziewcząt do sekcji siatkówki: Grupy starsze (kadetka, juniorka, seniorka) trening 4x w tygodniu. Kontakt z trenerem ; kom. 695081000 Nabór chłopców Grupy starsze (kadet, junior 91-93 ) trening 4x w tygodniu Kontakt z trenerem – kom. 698687046 więcej na wzps na forum http://www.wzps.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszytkich Chciałabym wraz z koleżanką zacząć trenować siatkówkę. Roczniki 94 i 95. Wiecie może gdzie poszukują takich osób? ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy ktoś wie cokolwiek na temat treningów cukrownika w tym sezonie? Czy jest opcja sprawdzenia się? Jeżeli ktoś się orientuje proszę o jakąś informację na gg 6386667 Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treningów juniorów (92 i młodsi) 17 pon, śr, pt. Seniorzy te same dni o 18.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...