Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 tysięcy na remont mieszkania - pożyczka

Utworzony przez kokier, 3 kwietnia 2017 r. o 12:54
Szukamy opcjui uzyskania takiej pożyczki - u kogo ją dostaniemy? Od razu zaznaczam - wcześniej pożyczek nie mieliśmy i w grę wchodzi wyłącznie długi okres spłaty, powyżej roku. Czy jest sens w ogóle tego szukać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczekiwania masz duże, bo jednak zanim firmy dają takie kwoty, najpierw sprawdzają klientów pożyczając niewielkie sumy. ale w mikro rata to jest raczej do prze***enia. 10 tysięcy dają na 2 lata, ale żeby dostać te środki musisz jednak wykazywać jakieś dochody. masz je?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet przy maksymalnej kwocie pożyczki te koszty są naprawdę racjonalne. Nie widziałem w innych przypadkach takiego RRSO - tzn. przy kalkulatorach innych pożyczek. Jak rozumiem - to się później przekłada na dokładnie takie koszty, jakie zostały pokazane w ofercie, zgadza się? Nie ma żadnych niespodzianek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystaliśmy z Mikro Rata na początku roku. Wtedy maksymalna pożyczka to było 5 tysięcy i taką kwotę dostaliśmy. Spłaca rozłożona na 18 miesięcy. Przynajmniej wtedy nikt nie dawał lepszych warunków, ale oczywiście możecie to śmiało sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie warto brać pożyczki , lepiej zaoszczędzić, poczekać i wyremontować na spokojnie. Odsetki potrafią naprawde pograzyc czlowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na remont nie warto czekać, odświeżone ściany i nowe meble niejednej żonie poprawi humor :) ja swoją pożyczkę wziąłem tutaj ******bezbiku.info/pozyczki-pozabankowe-na-remont-domu-lub-mieszkania/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o kredyty gotówkowe to niekoniecznie musisz brać go w Banku. Na przykład w aasa bez problemu pożyczysz do 10.000 zł. Oprocentowanie jest u nich bardzo korzystne i wydaje mi się, że warto się zainteresować takim kredytem jeśli potrzebujesz pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wprawdzie potrzebuję o niższej kwocie pożyczki, ale w miarę szybko - orientujecie sie, jak długo trzeba czekać na pożyczkę w Wonga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Nora, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces wnioskowania był jak najszybszy - zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zachęcam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga.pl Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...