Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie salon

Utworzony przez jankiel, 18 marca 2013 r. o 10:51
Przerabiamy zwykły pokój na salon, potrzebuję nowego telewizora i kino domowe. Nigdy nie maiłem takiego zestawu kina domowego więc nie wiem jakie są najlepsze i rtv'kę na to i na konsolę oraz płyty, bo telewizor zawiśnie na ścianie. Chciałbym jakoś podświetlić ścianę z tv tak aby nie wpłynęło to negatywnie na wyświetlany obraz. Po za tym było tam tylko jedno główne górne oświetlenie, a chciałbym zrobić więcej źródeł światła, czekam na propozycje czy kinkiety czy podwieszać sufit co jest teraz modne. Jeszcze rozmiar tv czy wie ktoś jak obliczyć orientacyjnie rozmiar aby był odpowiedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii sprzętu rtv to najbardziej popularne są telewizory led 43 calowe, myślę, że warto wziąć 3d bo za jakiś czas może zwiększy się liczba nadawanych programów i filmów w tym systemie i będzie dużo frajdy. Jeżeli chodzi o zestaw kina domowego to zestaw 5 plus jeden chyba wypada najlepiej no i blu-ray też już bym brał bo mam wrażenie że za jakiś czas już większość płyt będzie w tym nagrywane i zwykłe dvd może okazać się bezużyteczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby podświetlić telewizor proponuje we wnęce zamontować paski ledowe o delikatnej mocy. Jeżeli chodzi o oświetlenie do salonu proponuję podwieszany sufit i umieszczenie opraw wbudowywanych owalnych albo prostokątnych. Bardzo dobrze sprawdzają się oprawy wychylne, ponieważ możemy skierować światło tam gdzie tego najbardziej potrzebujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o konsolę to fajna zabawa to gry ruchowe i są fajne gry nie tylko dla dzieciaków więc tu polecam xbox z kinect bo to lepsze rozwiązanie techniczne niż ma ps3 do salonu się nadaje bo jest sporo przestrzeni do gry dla dwóch osób.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy jaki styl chcesz uzyskać we wnętrzu. Jeślu ma to być nowoczesny to możesz zainwestować w ledy, ale jeśli klasyczny to kinkiety jak najbardziej. Ostatnio widziałam telewizor obudowany  stylową ramą. Wyglądał pięknie:). Najlepiej skonsultuj się ze specjalistą, bo taka osoba może wykonać zdjęcia cyfrowe na podstawie których zwizualizuje pomieszczenie, i odpowiednio dobierze meble i dodatki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...