Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa domu od podstaw

Utworzony przez wyp3, 29 listopada 2017 r. o 11:45
Witam Wszystkich forumowiczów. Niedługo zaczynam budowę domu parterowego od podstaw na działce 20a w woj. lubelskim. Wykonawca wyliczył ok 1000szt bloczka-mam pytanie jakiej klasy bloczek będzie najbardziej właściwy? W projekcie mam beton klasy B25-skąd brać? Lokalizacja budowy Tarkawica. Strop Teriva-słyszałem o betonowych i keramzytowch, które są lepsze? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć rok temu budowałem się w koło ludwina. do budowy swojego domu z podpiwniczeniem użyłem bloczek b25w8 ze względu na nasiąkliwy grunt. jak teriva to keramzyto-betonowa z tego względu, że jest lżejsza i tańsza od betonowej terivy. wszystkie powyższe materiały brałem w wibro z lubartowa.  [ltr]***wibro.pl/[/ltr]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...