Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny mieszkań poszły w górę. Koniec programu Mieszkanie dla Młodych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2017 r. o 08:20 Powrót do artykułu
zródło home broker - i teza mieszkania poszły w góre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70% osób nie zarabia średniej. Lublin zarabia jeszcze mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bełkot, te mieszkania będą tanieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwilowa zwyżka cen bo sprzedali dużo mieszkań, pół roku kiedy nie będzie dofinansowania i sprzedaż spadnie w następnym kwartale i ceny pójdą w dół i mieszania będą tańsze jak te z programu MDM, normalne prawo rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie zwroslo , zwrosla srednia cena sprzedanych mieszkań - ale nikt nie podaje ilości tych mieszkań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że mieszkania nie będą tanieć. Produkt tanieje kiedy konkurencja na rynku jest na tyle duża że producent nie jest w stanie kontrolować relacji pomiędzy podażą a popytem i wobec rosnącej nadwyżki podaży jest zmuszony do obniżania cen. Tymczasem na polskim rynku konkurencja jest na tyle niewielka że wystarczy że przy obnieżeniu popytu deweloperzy wybudują mniej mieszkań zachowując dotychczasowe ceny. Po co sami mieliby sobie psuć rynek i obniżać ceny? Zresztą dopóki stopy są niskie, a RPP zapowiada że ten poziom zostanie jeszcze długo utrzymany, nie ma w ogóle o czym mówić. Mamy drugą ogromną hossę na rynku nieruchomości i znowu sprzedają się dziury w ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zródło home broker - i teza mieszkania poszły w góre
 Home Broker i Open Finace. :) Przeczytajcie opinie o tych firmach w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnia pula ruszy w styczniu. pewnie trudno będzie się załapać, jednak warto próbować dzięki mdm zaoszczędziłam kilkadziesiąt tysięcy złotych. to ogromna oszczędność. jakby ktoś także myślał o programie, to tutaj jest taka stronka, prezentująca wszystko co trzeba zrobić, żeby dostać dopłatę ***s://mdmprogram.com/aktualnosci/jak-uzyskac-doplate-mdm-procedura-w-pigulce/. wszystko od podszewki. ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagoda5x.oferty-kredytowe.pl ZAPRASZAM NA STRONĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...