Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy naczynia to dobry prezent?

Utworzony przez Jowita, 12 września 2013 r. o 04:02
Cześc. Myślę,że gadżety kuchenne to bardzo dobry i praktyczny pomysł na prezent . Szczególnie dla każdej pani domu. Gdybyście byli zainteresowani to bardzo fajne rzeczy ma w ofercie sklep Zeniro .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne są też naczynia ozdabiane metodą hydro color. Poczytajcie sobie o tym tutaj http://www.foha.pl/hydro-color.html. Co prawda interesuję się tym od niedawna, ale rzeczywiście fajna sprawa :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie naczynia to świetny pomysł na prezent. Koleżance kupiliśmy w sklepie internetowym sklep-termisil.pl 3 częściowy komplet naczyń.  Może w nim przygotowac potrawy zarówno ona słodko jak i słono. Dodatkowo Ania jest alergikiem, dlatego postawiliśmy na szklane naczynia, które są zdrowe i bezpieczne dla alergików.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no mi naczynia się podobają też jako prezent ;) fajny pomysł ;) tylko nie kupowac najzwyklejszych naczyń tylko coś fajnego, lepszego jakościowo, na co obdarowywany by sobie nie pozwolił ;) a nikt nie każe wydawać na to majątku;) na storepedia.pl czesto są super garnki w bardzo sensownych cenach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły prezent - prezenty muszą być ciekawe, oryginalne, budzące zainteresowania, albo przynajmniej relaksujące. Na Super Prezenty można dobrać kilka fajnych propozycji w bardzo dobrych cenach np. wizyta w spa, jakieś pakiety masaży i sądzę, że to jest dobry kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej kup multicooker, to teraz bardzo modne, tu masz test jednego: http://www.agdmaniak.pl/20748/multicooker-redmond-rmc-m4502-test/ możesz w nim gotować zdrowe posiłki na parze, czyli idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy związane ze zdrowym odżywianiem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dostałam takie naczynia jako prezent świąteczny. I teraz eksperymentuję. Dostałam m.in. keksówkę i piekłam w niej już i ciasto, i chleb i pasztet. I choć się na początku bałam, jak będzie odchodzić od brzegów szklanych, to przyznam, że się mile zdziwiłam. Nic nie przywiera. :) Z garnków jeszcze dużo nie korzystałam, ale podoba mi się to, że mogę je prosto z lodówki wkładać do piekarnika. I że nie pękają. I w jednym naczyniu da się piec, gotować, mrozić i podawać. Duża oszczędność czasu dzięki temu. :)
właśnie chciałam zaproponować. To jedyna Huta która oferuje najbardziej ekologiczne a zarazem eleganckie zestawy naczyń które kazda osoba dbająca o swoje zdrowie powinna mieć i ich uzywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem trudno o praktyczniejszy prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w sumie, za dużo takich sklepów nie znam. Raz tylko kupowałam na prezent takie specjalne kubeczki dla dziadków i to było przez stronę agdchrosciel.pl. Szybko dostarczyli, a kubeczki na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jak na przeróżne okazje dawano naczynia duralex?:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem bardzo dobry, aby tylko naczynia były solidne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla faceta lubiącego gotować idealnym prezentem może być taka patelnia do steków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapcie -  http://www.mango.pl/male_agd/do_kuchni?in_type=slider&in_name=wielkanoc2015   Tu jest ogromny wybór wszelkich naczyń, garnków i akcesoriów do kuchni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba że facet jest wegetarianinem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chodzi o naczynia to polecam zastawy w Agata meble, koszt to między 200-500 na 6 osób, bardzo ładne i ciekawe wzory. Jeśli chodzi o garnki to tylko z Ikea. Mozecie tez im kupić jakiegoś faj nego robota kuchennego, ja mam z Philipsa kilka lat i jestem zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomyślałem nigdy o tym, żeby kupować tam zastawę, ale pewnie masz rację:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaję mi sie, że to dobry pomysł. Warto postawić na coś klasycznego i nieprzesadzonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okej rozumiem że garnki rondle i naczynia ogólnie to praktyczny prezent... ale jakby mi mą kupił na rocznicę ślubu to bym go zabiła. No ale prezentem na 10 rocznicę małżeństwa bardzo się postarał bo dostałam piekny portret ręcznie malowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj młodych co dokładnie chcieli by dostać i unikniesz rozczarowania, fakt że nie będzie niespodzianki ale coś za coś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mieszane uczucia co do takich prezentów, sama nie daję niczego z agd, czy do kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...