Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy naczynia to dobry prezent?

Utworzony przez Jowita, 12 września 2013 r. o 04:02
Ja myślę, że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnki na ślub? to już przeżytek chyba. Kup prezent, który młodzi zapamiętają i będą się mogli pochwalić znajomym ;)   Może lot balonem? My kupiliśmy siostrzenicy taki lot balonem i była zachwycona. A zdjęcia mają niesamowite:   http://prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=lot+balonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My dostaliśmy zestaw z electroluxa, który był w tajemniczym składniku, i bardzo sobie chwalimy póki co (garnek, rondel, patelnia, durszlak i wkładka do gotowania ulubionego makaronu ;) ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie?  Agd czy zastawy, sztucce - zawsze się przydadzą. szczególnie jak się wybierze takie klasyczne ( zeby utrafić  w gust, klasyka każdemu chyba pasuje) Ja np uwielbiam stylizacje DUKA w tej kwestii http://dukapolska.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie ma  bonów prezentowych bo lepiej samemu wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczynia może niekoniecznie ale komplet garnków jak najbardziej. Sama jakiś czas temu kupowałam siostrze prezent na ślub oraz zdecydowałam się na komplet garnków. Na początku chciałam dać pieniadze ale siostra wprowadzała się do nowego mieszkania tak wiec uznałam,że prezent będzie lepszy. Wybrałąm komplet garnków Zelmer. OBecnie jest na nie bardzo dobra promocja w sklepie rtv Euro agd. Jest tam praktycznie każda seria garnków, poza tym sklep daje możliwość kupowania sprzętu na raty. Jeśli kupicie to nie będzie to musiał być taki duży wydatek dzięki temu. Warto bo garnki bardzo dobrej jakości a siostra jest zadowolona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostaliśmy zaproszenie na wesele i mamy problem z prezentem ślubnym. Panna młoda zasugerowała, żebyśmy zrzucili się i kupili im coś porządnego do kuchni. Co lepiej kupić - naczynia czy może jakieś patelnie albo garnki? A jeśli już to jakie? Polecicie coś dobrego?
Oj wiele  jest   pomysłów na dobry prezent   osobiście mogę  Ci polecić   akcesoria  kuchenne  http://www.royaltyline.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro panna młoda zasugerowała ci prezent to nie wymyślaj czegoś innego, bo tu masz pewność, że będzie zadowolona. jak ktoś wyżej napisał, jeśli nie mają naczyń, to zawsze się przydadzą. jakaś ładna zastawa np. tylko na wyjątkowe okazje i święta. albo dobry zestaw garnków, ale zapłacisz za niego więcej, niż za naczynia zapewne. tutaj znalazłam zestaw z koszem do gotowania na parze ******adacor.pl/kuchnia/gotowanie/garnki/zestaw-garnkow-12-el-tulip-berghoff.html. pomyśl również nad zastawą kawową i zestawem naczyń. stylowych i porządnych oczywiście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naczynia to kiepski pomysł - wystarczy, że 3 ciocie też wpadną na pomysł z naczyniami :/ może zamiast naczyń jakiś romantyczny weekend im opłać? pojada w dowolnym terminie i na pewno docenia taki prezent bardziej niż naczynia: ***prezentokracja.pl/prezent/weekend-w-winnicy-dla-dwojga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza jeśli kupuje się naprawdę dobrej jakości. Sama swojej siostrzenicy kupiłam w sklepie galerialimonka.pl piękny komplet obiadowy z porcelany wiodącej marki Rosendahl i przyznam, że była, a właściwie jest nim zauroczona bo teraz sama u nich dokupuje sobie poszczególne elementy. Uważam, że jeśli prezent jest dobrze przemyślany to zawsze będzie trafiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ze dobry! Elegancka porcelana zawsze się przydaje a malo kto kupuje ją sam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś pakiet z Prezent Marzeń, aby tylko prezent nie był byle jaki. Szukajcie raczej praktycznych tematów. Kupicie kiepski prezent i żadnych korzyści z tego nie będzie. Sztuką jest jedynie dopasowanie konkretnego rozwiązania i to w zasadzie wszystko w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się wydaje, że zalezy dla kogo, chociaż nie powiem jak ostatnio szukałem jakiś fajnych naczyń dla siebie przez ***s://natanio.pl/ (taki rodzaj porównywarki internetowej) to naprawdę niektóre robiły na mnie wrażenie, że chętnie bym taki prezent przyjął, ale jak pisałem wszystko zależy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to nadal jest dobry prezent, jakie młode małrzeństwo ma już wszystko kupione, a zwłaszcza dobrej jakości garnki. Sama niedawno siostrzenicy kupiłam w kuchnianawidelcu.pl taki zestaw z Tescomy, bardzo się z nich ucieszyła ucieszyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może lepiej by było kupić jakieś kosmetyki niż takie naczynia? na  ***enaturalnie.pl/  jest masa ciekawych produktów, napewno coś będzie idealne jako prezent. czy naczynia to coś fajnego? no nie wiem, a kosmetyki przydadzą się każdej osobie.  dlatego myślę, że warto zainwestować w coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolinek099 napisał:
naczynia to kiepski pomysł - wystarczy, że 3 ciocie też wpadną na pomysł z naczyniami :/ może zamiast naczyń jakiś romantyczny weekend im opłać? pojada w dowolnym terminie i na pewno docenia taki prezent bardziej niż naczynia: ***prezentokracja.pl/prezent/weekend-w-winnicy-dla-dwojga
Lolinek099 napisał:
Ja kupiłam po prostu voucher na wycieczkę. Pojechali, zabawili się, mają dużo zdjęć na pamiatkę. a z garnkami trudno sobie zdjęcia robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakiet z Prezent Marzeń - idźcie w tym kierunku, można naprawdę nieźle trafić, ale też kwestia taka, jakie macie podejście do tematu. Najważniejsze, aby prezent nie był byle jaki. Warto postawić na pomysły związane z wypoczynkiem, z relaksem, ewentualnie na inne klimaty. Aby tylko nie było to byle co! 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mentek, to w sumie zawsze dobre rozwiązanie. dla mnie zdecydowanie lepsze, niż naczynia. nie chciałabym dostać keksówki czy garnka w prezencie. to musi być coś osobistego, związanego z zainteresowaniami :) ja na przykład lubię dostawać ubrania. te zawsze można wymienić na inny rozmiar czy model. zbliżają się moje urodziny, chyba podrzucę tę stronkę mężowi :d ***s://***mewa24.pl/pl/p/bluzka-z-szyfonem/166
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczynia to dobry pomysł pod warunkiem, że para młoda nie dostanie dziesięciu kompletów talerzy.  Ja mojej kuzynce dałam w prezencie gofrownice dezala. Sprzęty do kuchni są też potrzebne. W mojej okolicy często daje się nowożeńcom ekspres do kawy.  Wolałam nie ryzykować i wybrałam gofrownice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bodry, pewnie że tak, Dobre naczynia zawsze się przydadzą. Sprawdź sobie ofertę sklepu Gastrro, tam mają ostatnio bardzo dobre ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...