Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy naczynia to dobry prezent?

Utworzony przez Jowita, 12 września 2013 r. o 04:02
Jestem świeżo po ślubie. Dostaliśmy 5 kompletów garnków :/ I po co mi one?? Ludzie, lepiej dac kasę lub jakiś fajny voucher do SPA, a nie garnki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent Marzeń wam coś mówi? Idźcie właśnie w takim kierunku. Można znaleźć genialne pomysły za małą kasę - kwestia oczekiwań. Ale pod tym względem wiele się zmieniło. Za stówkę to na spokojnie znajdziecie nawet jazdę czołgiem ;-0 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktyczny, ale z emocjami ma niewiele wspólnego. Może lepiej iść w takim kierunku - prezentmarzen.com/lot-motoparalotnia-w-warszawie/ Nie sądzicie, że czymś takim zrobicie wrażenie? Oczywiście - trzeba wiedzieć, czy kogoś to faktycznie zainteresuje ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent Marzeń, od nich pakiety, a najlepiej związane z relaksem, odpoczynkiem i takimi klimatami. Prawda jest taka, że pod każdego można coś dopasować i może to być naprawdę prezent wyjątkowy. Kwestia jedynie taka, jak do tego tematu podejdziecie, ale wszystko jest do ogarnięcia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent Marzeń - kwestia dopasowania czegoś odpowiedniego. Może coś związanego z relaksem, jakieś spa? Bo naczynia to moim zdaniem bardzo średni pomysł i wątpię, żeby coś takiego mogło się sprawdzić. Ale to sami decydujcie, czy to rozwiązanie pod was. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. U nich właśnie, na Prezent Marzeń, ogarnęliśmy jazdę czołgiem za 100 zł. Tam ogólnie co trochę można znaleźć wypasione prezenty.  Kwestia zawsze dopasowania czegoś faktycznie pozytywbnie zaskakującego. Nawet lot awionetką jest do wzięcia za grosze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty praktyczne są super, jeśli ktoś się dopiero urządza. Moi znajomi mieszkaja razem kilka lat, więc wszystko mają. Prezent dla pary, która ma wszystko to nie lada wyzwanie... Kupiłam więc bon podarunkowy na widokowy lot balonem dla dwojga z Prezentokracja.pl Wydaje mi się, że prezenty w formie przeżyć to doskonały pomysł na prezent ślubny zamiast tradycyjnych naczyń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio dostałam kamerkę Mikavi YE2. fajna sprawa ma wbudowany głośnik i mikrofon. Wysyła informację jak coś się pojawi w jej polu widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biżuteria z bursztynami to często dobry wybór, ja w każdym razie bardzo taką lubię. Piękną bursztynową biżuterię kupicie online w AnKa Biżuteria. Mają cudne zawieszki z motywami zwierzęcymi, podobają mi się też te z motywami księżyca, kwiatów czy liści, no mają tego do wyboru dużo, także z łatwością znajdziecie coś co wam się spodoba. Tu ich strona internetowa ***s://***ankabizuteria.pl/ Migiem wysyłają zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...