Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czysty dom

Utworzony przez ulka, 30 marca 2010 r. o 16:07
Właśnie jestem na wykańczaniu domu, do mnie jako pani domu należy wybór wycieraczek. I tu pytanie czy lepiej sprawdzają się wycieraczki tekstylne a może lepiej zainwestować w coś bardziej trwałego np. wycieraczkę mosiężną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zainwestować w dobry odkurzacz? albo jeszcze lepiej robota sprzątającego? Roomba lub Braava. Wycieraczkę można sobie wtedy odpuścić ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna sprawa te odkurzacze, widziałam reklamy w tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamy reklamami, ale ciekawe jak spisują się w rzeczywistości. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy, tekstylne bardzo dobrze się prezentują a mosiężne są wytrzymałe, jeśli chodzi o to które 'lepiej' czyszczą to tego nie idzie osądzić zależy jak wycierasz buty ;) Ja proponuje jeśli na zewnątrz to mosiężne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam zwyczajną gumową wycieraczkę i nie narzekam. Nie ważne jaką wycieraczkę się kupi i tak zawsze trochę piasku wniesie się do domu więc nie ma co przepłacać już lepiej zainwestować w doby odkurzacz albo zmiotkę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam inwestycję w robota sprzątającego, już wcześniej o nim było pisane. Sprawdza się w codzinnym utrzymaniu porzadków w domu i co najlepsze... robi to za ciebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie jest jakiś wielki problem żeby wycieraczkę kupić. Każda będzie dobra a znając życie to i tak nikt nie będzie wycierał nóg! Przynajmniej tak jest u nas w domu. Niby wycieraczki są a każdy zapomni albo się spieszy albo coś tam i wnosi piach do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba Twoja rodzina i przyjaciele nie mają zbytniej kultury jak nie wycierają nóg i wchodzą jak do siebie.Ja za każdym razem wycieram nawet jeśli nie ma wycieraczki. Co jak co,ale to wszystko świadczy o nas. Wracając do początkowego tematu chchiałbym powiedzieć 1... Nie dajcie się po prostu zakurzyć w swoim własnym domu. Wystarczy,że raz w tygodniu posprzątacie na błysk i będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja preferuję taki sposób że przed domem jedna wycieraczka i potem na korytarzu druga większa gdzie się zostawia buty i odstawia na półkę i czysto w domu ;) i nie muszę się martwić o wybór wycieraczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe się o wycieraczkę martwicie :P ja tam wole sprzątaczkę sobie wynająć i mi wszystko posprząta ^^' To jest najlepsza opcja nie ma co się martwić o czystość raz na tydzień sprzątanie i po sprawie! Czym ludzie teraz sobie głowę zawracają to masakra rodzaj wycieraczki :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zainwestować w dobry odkurzacz? albo jeszcze lepiej robota sprzątającego? Roomba lub Braava. Wycieraczkę można sobie wtedy odpuścić ;-)
mam Braava i sprawdza się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zewnątrz lepsze będą mosiężne, które przyjmą te największe zanieczyszczenia z obuwia. W środku dobrze sprawdzą się tekstylne, które można w każdej chwili wyprać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem ostatnio kilka wycieraczek Labrus z CSN-u, rewelacja!  Nie są tanie ale moim zdaniem warte tej ceny. Grube włókno, miekka guma od spodu.  Mają jeszcze lepsze wycieraczki niż Labrus, nowe wersja LABRUS comfort. Jeszcze grubsze i bardziej chłonne + skrobiace elementy.  Do kolejnego obiektu pewnie je kupię, teraz budżet został wyczerpany 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wycieraczka do czystości domu? Nie bardzo rozumiem o czy wy wszyscy gadacie... Wycieraczka to wycieraczka w czym wielki problem ? Kupuje się byle co jak najtaniej bo i tak nikt nie wyciera nóg przed wejściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam roombe irobota - może nie do końca taki tani ale też nie jakiś kosmos w cenie. A polecam bo zupełnie zmienia sprzątanie w domu. Regularność robota na co dzień sprowadza sprzątanie mieszkania do minimum - czyli jakieś niedociągnięcia i kurze na meblach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tylko, że ta zabawka jest głośna... i jak ma się panele i dywan to on zawsze zjedzie za panele więc oszukuje trochę ten robocik ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zależy też jaki jest ten robot..czy ładuję się poprzez słońc czy też elektrycznie...Jeśli słonecznie to może sam się na takie coś skuszę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rezydencjach Ivory, w Suchym Dworze problem jest rozwiązany, gdyż można zamówić sobie usługę sprzątania czy prasowania. Przyznam, że jest to kusząca propozycja, mając ta ogromny dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...